Афиша

Афиша города Киев

В кінотеатрах Києва з`явиться "Поцілунок Беатріс"

В кінотеатрах Києва з`явиться "Поцілунок Беатріс"

На екрани українських кінотеатрів з 25 травня виходить мелодрама Мартена Прово "Поцілунок Беатріс". Фільм побачать глядачі в Києві, Вінниці, Запоріжжі, Львові, Маріуполі, Одесі, Сумах, Тернополі та Харкові. Картина демонструється в українській озвучці, а також на мові оригіналу з субтитрами.

21 мая 2017 в 18:35 - Афиша

Вистава Терем-теремок в Києві

Вистава Терем-теремок в Києві

Прикрасьте дощові холодні дні осені свою дитину в яскраві казкові фарби спектаклем «Теремок-теремок». Всіма давно знайома казка з дитинства оживе на сцені лялькового театру.

9 мая 2017 в 22:42 - Афиша

Екскурсія «В гостях у казки»

Екскурсія «В гостях у казки»

Уявіть собі вкрай пізнавальну і захоплюючу казкову легенду в якій змішалися всі природні і точні науки, сплетену суцільно з цікавих розповідей - ось на що схожа екскурсія «В гостях у казки».

9 мая 2017 в 22:40 - Афиша

Виставка живопису, Сон Гуллівера

Виставка живопису, Сон Гуллівера

Свої роботи презентує Арсен Савадов. Після тривалої перерви автор вирішив ще раз розібратися в тому, де знаходиться грань між людською гординею і пихою. Яку нагороду заслуговує наша цивілізація? Достойна вона лаврового вінка або осміяння?

9 мая 2017 в 22:39 - Афиша

Виставка «Цвіт сакури» в Києві

Виставка «Цвіт сакури» в Києві

«Цвіт сакури» - це чудова можливість насолодитися красою львівських вулиць і невимовної природою Закарпаття. На виставці будуть представлені художні працюють представники теплого заходу, кожен з яких є частиною великої творчої родини

9 мая 2017 в 22:37 - Афиша

Вистава, Браковані люди

Вистава, Браковані люди

«Браковані люди» - це специфічна комедія від Стаса Жиркова, яка збере поціновувачів мистецтва в Театрі «Золоті ворота». Ви побачите карикатурну історію про дурною жінці Тамарі, а талановиті актори доповнять своєю грою все недомовленості і додадуть обсяг сюжету.

9 мая 2017 в 22:36 - Афиша

Виставка Олени Кузнєцової Гравітація

Виставка Олени Кузнєцової Гравітація

Персональний проект київської художниці. Тематика експозиції космічна, всі роботи виконані в техніці абстракціонізму. Символічно виставка відкривається в Міжнародний день космонавтики.

9 мая 2017 в 22:34 - Афиша

Виставка, Чисте мистецтво

Виставка, Чисте мистецтво

«Чисте мистецтво» продовжує серію «арсенальних» виставкових проектів. І поки ми будемо розбиратися в мистецтві чудових українських художників - Приймаченко, Савадова, Грищенко, Малявіна, Ройтбурда, Тарасюка, Лещенко, в «Країні сонця, що сходить» будуть як і раніше ілюструвати букварі малюнками, яких недостатньо нами Марії Приймаченко, чиїм талантом захоплювався сам Пікассо.

9 мая 2017 в 20:29 - Афиша

Екскурсія, Дивні сни графського будинку

Екскурсія, Дивні сни графського будинку

Захоплююча музейна екскурсія, на якій ви відкриєте для себе прекрасне архітектурна споруда - Будинок графині Уварової. Під час прогулянки стінами цього особняка відвідувачі не тільки насолодяться чудовим інтер'єром, але і почують спів відомого Олександра Вертинського.

9 мая 2017 в 20:27 - Афиша

Лекція Ірини Каплан, Релігія в серіалах та серіали в релігії

Лекція Ірини Каплан, Релігія в серіалах та серіали в релігії

Релігійні теми довгий час замовчувалися на телебаченні через можливість образити віруючих інших конфесій. Але в епоху піку ТВ для таких шоу і передач, здається, знайшлося своє місце. Ірина Каплан поговорить з вами на цю тему і розставить всі крапки над «і».

9 мая 2017 в 20:25 - Афиша

Вистава Сталкери в Києві

Вистава Сталкери в Києві

Сюжет вистави створено на основі твору Павла Ар'є «На початку і в кінці часів». У виконанні Молодого театру ця постановка набула нових барв, життєвих ситуацій і справжніх персонажів.

9 мая 2017 в 20:22 - Афиша

Комедійний спектакль, Убий мене ніжно

Комедійний спектакль, Убий мене ніжно

Вистава «Убий мене ніжно» - легка комедія, в якій перед глядачем розкриється чергова любовна історія. Гарний настрій, тонкий гумор і насичений сюжет точно зацікавлять кожного глядача.

9 мая 2017 в 20:21 - Афиша

Виставка живопису та кераміки, Не морт Натюр

Виставка живопису та кераміки, Не морт Натюр

«Не морт Натюр» - органічне поєднання живопису та скульптури, складене в єдиний виставковий проект. З індивідуальних бачень кожного з авторів старовинного жанру натюрморт виходить нова художня цілісність.

9 мая 2017 в 20:19 - Афиша

Показ Едуарда Потапенкова Танці

Показ Едуарда Потапенкова Танці

Виставка «Танці» Едуарда Потапенкова присвячена рефлексій художника на явище балету, як на рафінований вид мистецтва, який одночасно є і одним з найдавніших ритуалів, і синтетичним видом мистецтва, як ідеальне дію ідеальних людей, як частина не тільки мистецтва, а й політичної історії .

9 мая 2017 в 20:17 - Афиша

Кінофестиваль Love is Fest

Кінофестиваль Love is Fest

Love is Fest - це серія короткометражних фільмів про кохання. Шість романтичних історій, кожна з яких по-своєму порадує і здивує оригінальною подачею. Цікаві сюжети, наповнені ритмами року і джазу не залишать байдужим жодного гостя.

9 мая 2017 в 20:15 - Афиша

Вистава: Горілка. Ебля. Телевізор

Вистава: Горілка. Ебля. Телевізор

Герою-письменнику належить зробити складний вибір, відмовитися від одного об'єкта задоволення з трьох наявних, бо всіх не потягне. Епатажний спектакль театру «переселенців» покаже вам 5 коротких п'єс Максима Курочкіна.

9 мая 2017 в 20:13 - Афиша

Вечірка Jazz do it в Циферблат

Вечірка Jazz do it в Циферблат

Середовище - це маленька п'ятниця. Простір «Циферблат» пропонує провести її на джазовій вечірці. Джазові вечірки вже стали традицією для «Циферблат». 

9 мая 2017 в 20:12 - Афиша

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ради благотворительности в Киеве продадут портреты звезд  /  Распределения бюджета Киевской области  /  Убийство главы Киевоблэнерго  /  Кареты скорых, под окнами Кабмина прошел митинг  /  В столице выявили базу по производству оружия  /  На Южном мосту Киева ограничат движение  /  Сколько потратят на Подольский мост  / 
Повернутись до початку