Балет Раду Поклітару, Болеро. Дощ

Балет Раду Поклітару, Болеро. Дощ

Балет Раду Поклітару, Болеро. Дощ

Ставить мейнстрім балетмейстер з Кишинева давно відомий на всю земну кулю яскравими нестандартними постановками, хореографією і костюмами. Цього разу вас запрошують подивитися культову постановку зі світу великого балету.


«Болеро» Моріса Равеля

Твір для оркестру відразу замислювалося як балетна музика. Раду Поклітару загорівся черговою ідеєю дати нове життя цього твору, створивши нове яскраве шоу. Вам покажуть виставу в танці, динамічний імпресіонізм. Це буде повість про неповторний «я» і множинних «воно», якась сюжетна абстракція про особу та її місце в суспільстві, покладена на ноти Равеля.

«Дощ» Йоганна Себастьяна Баха

Балетні замальовки за мотивами Баха оживуть на сцені у вигляді мініатюрних історій про почуття людей. Це буде хореографічна палітра емоцій: артисти розіграють радість зустрічі і гіркоту розставання, пристрасть любові і моменти очікування. Вам покажуть короткі періоди з життя різних людей, об'єднані воєдино етнічними наспівами. Кожен глядач на собі відчує переживання героїв Поклітару.

Київ, вул. Межигірська, 2, ст.м. Контрактова площа, Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку