Екскурсія, Дивні сни графського будинку

Екскурсія, Дивні сни графського будинку

Екскурсія, Дивні сни графського будинку

Захоплююча музейна екскурсія, на якій ви відкриєте для себе прекрасне архітектурна споруда - Будинок графині Уварової. Під час прогулянки стінами цього особняка відвідувачі не тільки насолодяться чудовим інтер'єром, але і почують спів відомого Олександра Вертинського.


Одним з найбільш славно відомих місць Києва є прекрасний Будинок графині Уварової. Але, на жаль, сьогодні далеко не кожному вдається розглянути його в повній красі. Тільки Рідкісні щасливчики, яким вдалося пройти углиб бельетажного холу, мають можливість побачити лише парадний зал. А як же рожевий будуар, каміни з мармуру, чарівні твори мистецтва, кімната з витонченою стельової обробкою і багато іншого!

Здійснилося! Спеціально для учасників екскурсії Будинок графині відкриває свої двері: вам вдасться не тільки побачити ці дива, але і почути чудовий розповідь про снах будинку. Кроки відвідувачів поступово вщухають, немовлята під стелею махають крильцями, і приходять вони - сновидіння ...

Під час прогулянки просторами будинку ви дізнаєтеся хто такі графи Сергій і Наталя, Велика княгиня Ксенія, Артеміда-Версальська, Герман фон Ейхгорн і Олександр Вертинський та багато інших. А також почуєте чудовий вокал прекрасного українського виконавця - Олександра Вертинського.

І правда, таке може бути лише в снах і на цій екскурсії!

Музейна екскурсія українською мовою тривалістю 2 години 20 хвилин.

Як замовити квиток?
Натисніть на кнопку «Купити квиток».
Після кліка на екрані з'явиться форма для заявки. Впишіть ім'я, контактний телефон, e-mail і кількість осіб, які планують відвідати екскурсію.
Надішліть заявку, натиснувши кнопку «Записатися».
Ваші дані відправлені партнеру, за вами закріплено вказану кількість місць.
Приходьте на зазначену локацію в призначений час. Оплата проводиться на місці.
Якщо місць на екскурсію не залишилося, організатори вам повідомлять про це.

Також ви можете дізнатися про наявність місць, зателефонувавши за телефонами 364-51-11, 068-121-44-58.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Садовый трактор Husqvarna в Техникс Маркете  /  Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  / 
Повернутись до початку