Екскурсія, Променад по київським контрастів і орган

Екскурсія, Променад по київським контрастів і орган

Екскурсія, Променад по київським контрастів і орган

Захоплююча екскурсія самими незвичайними храмами улюбленого міста, під час якої ви не тільки насолодитеся витонченими інтер'єрами, а й послухаєте кришталево-чисте звучання величного органу.


Миколаївський костел - одна з найулюбленіших святинь киян, яка вражає відвідувачів прекрасним звучанням. Адже в древньому храмі часто можна почути музику величного клавишно-духового інструменту - органу. А його кристально-чисті звуки проникають у свідомість і наповнюють спокоєм простір будівлі.

Під час екскурсії перед учасниками відкриються двері однієї з найкрасивіших церков Києва. Разом з екскурсоводом ви пройдетеся просторами храму і побачите креативні інтер'єрні рішення. Але родзинкою даного заходу є чарівний концерт органної музики. А грати для гостей буде кращий піаніст країни, соліст Національного будинку органної та камерної музики - Максим Сидоренко.

Недалеко від Миколаївського костьолу знаходиться не менш цікава святиня, чия історія вражає своєю різноманітністю. За час Екскурсія, Променад по київським контрастів і органіснування вона встигла побувати моргом, каплицею і навіть складом.

Після учасників очікує прогулянка по вулиці контрастів - Великій Васильківській в ході, якої ви:

дізнаєтеся, який зв'язок між Олександром Вертинським і спецпідрозділом «Альфа»;
побачите місце тріумфу Володимира Висоцького;
прогуляєтеся в Поліцейському садку і ін.

Місце Найближча станція метро - Палац Спорту.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку