Екскурсія, Забуті таємниці Печерська

Екскурсія, Забуті таємниці Печерська

Екскурсія, Забуті таємниці Печерська

Печерськ - один з найзагадковіших і незвичайних районів Києва, який володіє багатовіковою історією і зберігає чимало таємниць. Тому прогулянка цією частиною столиці обіцяє бути насиченою і цікавою.


Подорож розпочнеться на незвичайному місці - там, де ще 50 років тому перебувала залізнична станція. А тисячоліття тому - височіли могили предків - кургани. На екскурсії ви поринете в далеке минуле: прогуляються стінами величного замку 19 століття. На початку 20 століття тут знаходилася відома радіостанція, побудована підприємцем з Європи.

Далі - пройдете біля ряду старовинних фортець, чий вік нараховує вже кілька сотень років, і побачите чудові дніпровські кручі. Саме тут століттями жили, воювали і кочували наші предки. Під супроводом екскурсовода учасники побачать кілька історичних монументів, зможуть вшанувати пам'ять жертв Голодомору і героїв воєн. А також насолодяться цікавими фактами з історії вуличок, святинь і архітектурних споруд Печерська.

За кінець прогулянки вас чекає княжа резиденція Берестов, де знаходиться могила основа теля Москви. А також посиденьки в затишному кафе з метою зігрітися.

Місце Київ, станція метро Печерська, вхід у скляних дверей.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку