Концерт Jazz and Classic в Caribbean Club

Концерт Jazz and Classic в Caribbean Club

Концерт Jazz and Classic в Caribbean Club

Українські джазові музиканти представляють неординарний і цікавий проект Quests. Музична програма за мотивами творів польського композитора і піаніста Фредеріка Франсуа Шопена відбудеться 12 травня в Caribbean Club.


Концерт Jazz and Classic буде виконаний віртуозними музикантами, лідер яких Наталя Лебедєва (рояль, клавішні, аранжування) - один з найголовніших представників українського джазу, що відбувся музикант з оригінальними і душевними композиціями. Разом з Наталією виступлять вокалістка Лаура Марті, трубач Денис Аду, саксофоніст Віктор Павелко, басист Ігор Закус, барабанщик Сергій Юзвик.

У незвичайному проекті Quests зазвучать не тільки твори відомого композитора-піаніста Фредеріка Шопена, а й поезія його співвітчизника - поета і публіциста Адама Міцкевича.

Quests - це сучасні композиції, нові варіації того, що, здавалося б, уже неможливо переробити, - своєрідний музичний квест, за підсумками якого кожен відкриє для себе нові горизонти музичного мистецтва.

Місце Київ, вул. Симона Петлюри, 4; +380 67 224-41-11

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку