Показ Едуарда Потапенкова Танці

Показ Едуарда Потапенкова Танці

Показ Едуарда Потапенкова Танці

Виставка «Танці» Едуарда Потапенкова присвячена рефлексій художника на явище балету, як на рафінований вид мистецтва, який одночасно є і одним з найдавніших ритуалів, і синтетичним видом мистецтва, як ідеальне дію ідеальних людей, як частина не тільки мистецтва, а й політичної історії .


Роботи виконані в характерній для автора манері, яка іноді межує з грубої скупістю. Цей проект стосується не стільки естетики балету, скільки соціального символу цього явища. Живе мистецтво, яке викликає емоції від споглядання і спогади про історичні події не такої ще далекого періоду, в якому багато хто з відвідувачів виставки були, можливо, не тільки глядачем, а й активним учасником.

Балет - мистецтво офіціозу, де своя роль є у людей, що грають вдячних глядачів. У проекті Едуарда Потапенкова «Танці» глядачеві не тільки надається можливість спостерігати, а й робити висновки, реагувати як їм заманеться, нарешті, вести себе невимушено, адже це всього лише Conterporary art, а не Театр опери та балету.

Відкриття виставки відбудеться 20 квітня о 19:00.

Час роботи:

понеділок-субота - 11: 00-19: 00 без перерви;
неділя вихідний

Місце Київ, Андріївський узвіз, 22а

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку