Вистава «Доктор Айболить» в Театрі ляльок

Вистава «Доктор Айболить» в Театрі ляльок

Вистава «Доктор Айболить» в Театрі ляльок

Улюблена дитяча казка на сцені Київського муніципального академічного театру ляльок! Історію про відважного і доброго доктора розкажуть яскраві іграшки, а керувати ними будуть справжні мердаботнікі в білих халатах!


Яскравий мюзикл розігрують не просто актори, а лікарі - справжній хор медичних працівників, які на очах у глядача, беручи в руки ляльок, перевтілюються в героїв казки: безкорисливого доктора Айболита, його вірних помічників Папуги і Крокодила, мрійливо Робінзона, ненажерливого розбійника Бармалея, піратів , звірів Африки.

Ніщо не зможе перешкодити справжньому лікареві на шляху до порятунку хворих - шторми, бурі, переслідування піратами, поєдинок з розбійником Бармалеем. Як і належить жанру мюзиклу, вистава «Лікар Айболить» наповнений чудовими музичними та хореографічними номерами у виконанні артистів театру.

Режисер - заслужений діяч мистецтв України Руслан Неупокоєв
Художник - Віра Задорожна
Композитор - заслужений діяч мистецтв України Тимур Полянський
Вік: 3+ | Мова: украинский | Тривалість: 50 хвилин

Місце Київ, вул. Миропільська, 1

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку