Вистава Попелюшка в Будинку архітектора

Вистава Попелюшка в Будинку архітектора

Вистава Попелюшка в Будинку архітектора

Стара казка на новий мотив - нарешті все герої цієї історії знайдуть щастя. Маленьким глядачам буде представлено добрий спектакль, створений за казкою Шарля Перро. Сюжет всім знаком, але на публіку чекає приємний сюрприз.


Стара історія починається з того як один вдівець - лісник короля одружився вдруге, його дружиною стала вдова, вона була неприємна і горда, такий ще весь світ не бачив. У неї були дві дочки такі ж, як вона - злі. Чоловік мав одну дочку, але та відрізнялася добротою і ніжністю, вона була схожа на свою матір, найкращу жінку в усьому світі.

Звична казка - це лиходійка мачуха і її некрасиві доньки. Батько був добрим і не сильним духом, король був веселим і прекрасним, справжнім благородним принцом. Ще була хрещена фея, вона допомогла своїй хрещениці.

Майже всі чули цю стару історію по кілька разів, і ніяк вона не змінювалася, але в цей раз все буде по-іншому. Крім Попелюшки своє щастя знайде і її мачуха. Вона не буде такою злою, чоловік все ж приборкати її і вони стануть по-справжньому щасливою парою. Дві сестри, доньки мачухи, на балу зустрінуть свою любов, ну а Попелюшка - свого принца!

Нарешті всі герої нової-старої історії досягнуть свого щастя. Казка не тільки для дітей. Ви також зможете насолодитися тим, що відбувається на сцені, адже історія має багато повчальних моментів і навіть порад про те, як зустріти свого принца, або ж зробити принцом того, хто поруч з вами.

Місце м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 7

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку