Вистава, Він - моя сестра

Вистава, Він - моя сестра

Вистава, Він - моя сестра

Вистава виглядає на одному диханні, змушуючи сміятися, співпереживати і співчувати. Відмінна гра акторів, оригінальний сюжет, чудові костюми, яскравий грим, багато музики і танців. І в результаті - приємний післясмак після перегляду.


Рой (Хостікоєв) - колишній правоохоронець, герой району і зразковий громадянин - живе поруч з постійно музицирующих трансвеститом Поллі (Горянський). Взаємна неприязнь і повне нерозуміння могли б тривати вічно, якби одного разу Рой не потрапив в біду. Те, що сталося вибиває його з колії - він втрачає усілякий інтерес до життя, намагаючись накласти на себе руки. Однак заява лікаря про те, що в таких випадках, часом, тільки музика здатна вилікувати хворого, повертає йому надію. Він змушений звернутися за допомогою до свого сусіда - учаснику шоу трансвеститів. І відбувається диво!

Це спектакль про чоловічу дружбу, яка приймає незвичайну форму. Він руйнує стереотипи, що склалися суспільства і змушує людину замислитися. Адже вся яскравість, скандальність і часом епатажність можуть виявитися лише яскравою обгорткою, під якою виявиться глибокий сенс людських відносин. Чудова гра акторів, оригінальний сюжет, чудові костюми, яскравий грим, багато музики і танців.

Найближча станція метро - Хрещатик, Арсенальна

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку