Вистава «Золоте курча» в Театрі маріонеток

Вистава «Золоте курча» в Театрі маріонеток

Вистава «Золоте курча» в Театрі маріонеток

Казка для дітей від п'яти років з батьками розповість маленьким глядачам історію про вовка і курча. Сюжет вистави познайомить дітлахів зі справжньою дружбою та любов'ю.


3 грудня на сцені Творчої майстерні «Театру маріонеток» перед дітворою розкриються всі таємниці дуже милою і цікавою казки Володимира Орлова. Ця історія розповість дітлахам про великі почуття і великих перетвореннях. Вистава здатний по справжньому зачепити душу глядача тематикою любові, дружби і сім'ї. Перешкоди, що виникають на шляху головних героїв, ніщо в порівнянні з тим, до чого вони йдуть - істин людяності.

Детективна історія для діточок

Сюжет вистави дуже динамічний і цікавий. Починається дію з того, як зла Лиса намовила Вовка вкрасти у Баби і Діда золоте яєчко, щоб висидіти з нього справжнього золотого Курча. А потім цей Курча повинен був вирости в золоту Курочку Рябу, та в свою чергу, несла б для Лисиці кожен день по золотому яєчку.

Але не так все сталося, як хотіла Лисичка, з яєчка вилупився звичайний Курча, і не курочка, а півник. Вовк захищав його і став дня нього батьком. Що ж відбувалося далі ви дізнаєтеся відвідавши виставу.

Місце м. Київ, вул. Грушевського, 1А, Творча майстерня "Театр маріонеток"

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Садовый трактор Husqvarna в Техникс Маркете  /  Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  / 
Повернутись до початку