Виставка, Чисте мистецтво

Виставка, Чисте мистецтво

Виставка, Чисте мистецтво

«Чисте мистецтво» продовжує серію «арсенальних» виставкових проектів. І поки ми будемо розбиратися в мистецтві чудових українських художників - Приймаченко, Савадова, Грищенко, Малявіна, Ройтбурда, Тарасюка, Лещенко, в «Країні сонця, що сходить» будуть як і раніше ілюструвати букварі малюнками, яких недостатньо нами Марії Приймаченко, чиїм талантом захоплювався сам Пікассо.


Мистецтво приходить у різних образах. Воно зрозуміло, вільно, ліберально і прекрасно. У Східній Європі під «чистим мистецтвом» часто розуміється naïve art. Не плутайте його з абсолютно іншим жанром pure art.

Наївне мистецтво, так званий naïve, часто проявляється в складних суспільствах, які відчувають нестачу в чому-небудь або з якихось причин відкидають традиційне зображення реальних предметів. «Наївних» художників не слід відносити до любителям або «недільним живописцям», які бавляться з фарбами лише заради розваги. «Наївний» творець створює з такою ж пристрастю, як і навчений художник, але без формального знання методів. «Наївні» роботи часто надзвичайно деталізовані, в них є тенденція до використання яскравих, насичених кольорів замість більш тонких сумішей і тонів, відсутня перспектива.

Виставка буде цікавою і незвичною, в стилі самодіяльного примітивізму. Куратори Петро Гончар і Лідія Лиха покажуть вам «наїв» на тлі народної творчості. «Чисте мистецтво» в даному випадку стане фразеологізмом, витяжкою цінною складовою з різних практик художників, ремісників і кустарів. Також ви побачите незвичайний симбіоз живопису і відеоряду. Даний проект виводить naïve за рамки традиційного етно-поля.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку