Виставка Деперсоналізація, Віктор Сидоренко

Виставка Деперсоналізація, Віктор Сидоренко

Виставка Деперсоналізація, Віктор Сидоренко

4 квітня в Щербенко Арт Центрі відкриється нова виставка "Деперсоналізація" українського художника Віктора Сидоренка, на якій будуть представлені скульптури та серія картин. Історія пам'ятає проект художника з такою назвою: ще в 2008 скульптури-клони 'людини в кальсонах' - персонажа-візитної картки Сидоренко з'явилися на алеї Малевича, вулиці Січових стрільців та бульварі Лесі Українки в Києві, в 2009 - на Єлисейських Полях у Парижі, а в 2014 - в аеропорту Бориспіль.


Тепер скульптури знайшли ще один вимір - на авторських полотнах. Художник створив серію живописних робіт з легко впізнаваними локаціями Лондона і Берліна, Парижа і Венеції, Афін і Києва. Ці місця він немов запозичує з ретро фотографій ХІХ і ХХ століть і заповнює клонами, позначаючи проблеми політики мультикультуралізму, відкритих кордонів і толерантності в знайомих обрисах європейських міст.

Серед них ми обов'язково зауважимо героя або персонажа художника, але може похвалитися внутрішнім світлом, він немов чужий серед своїх або навпаки. Це той самий 'людина без властивостей "- типовий, але особливий; знеособлений, але з пронизливим поглядом. Людина, яка шукає себе в табуйованих минулому, глобалізованому сьогоденні і постгуманістіческом майбутньому. Поглянувши йому в очі, ми зможемо подивитися на себе, оточених все ті мі ж скульптурами в просторі Щербенко Арт Центру.

Проект "Деперсоналізація" триватиме в Щербенко Арт Центрі до 6 травня включно.

Віктор Сидоренко народився в 1953 році в м Талди-Курган, Казахстан. У 1974-1979 рр. навчався в Харківському художньо-промисловому інституті (проф. Б.Косарев). У 1985-1988 рр. - аспірант творчих майстерень Академії мистецтв СРСР (керівник - академік, професор С. А. Григор 'єв). Він представив свої роботи в персональних і групових проектах в Щербенко Арт Центрі, Bereznitsky Aesthetics, Мистецькому Арсеналі, Боттега Галереї, Mironova Gallery, Національної академії мистецтв України, Національному художньому музеї України, Галереї Колекція, Галереї L-Art, Галереї Совіарт, Інституті проблем сучасного мистецтва в Києві; Муніципальної галереї, Художньому музеї, Будинку художника, Єрмілов Центрі в Харкові; Picture Gallery, Львів; 50-й Венеціанській бієнале, Венеція; Black Square Gallery, Майамі; Галереї Taiss, Galerie Albert Benamou в Парижі; Lora D. Art gallery, Чикаго; Pendleton Art Center, Цинциннаті; V Міжнародному арт фестивалі, Магдебург. Віктор Сидоренко живе і працює в Києві.

Щербенко Арт Центр (ЩАЦ) заснований галеристкою і куратором Мариною Щербенко. Завдання центру - створення можливостей для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів, майстер-класів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн світу.

ДЕ, КОЛИ І СКІЛЬКИ КОШТУЄ
Де: Арт Центр Щербенко
Коли 4 квітня - 6 травня, 11:00
Адреса: вул. Михайлівська, 22в
Телефон: (044) 279-53-53, 279-83-83

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  /  Подвесной потолок Армстронг  / 
Повернутись до початку