Виставка живопису, Сон Гуллівера

Виставка живопису, Сон Гуллівера

Виставка живопису, Сон Гуллівера

Свої роботи презентує Арсен Савадов. Після тривалої перерви автор вирішив ще раз розібратися в тому, де знаходиться грань між людською гординею і пихою. Яку нагороду заслуговує наша цивілізація? Достойна вона лаврового вінка або осміяння?


Спробуйте заборонений плід. Сучасне українське мистецтво почало свій відлік з робіт художника Арсена Савадова. Його персону важко переоцінити. Він став одним з організаторів українського концептуалізму і трансавангарду. Побачивши його роботу, кожна людина одночасно відчуває захват, шок і огиду. Арсена багато хто вважав фашистом і навіть сатаністів, тільки закордонні критики бачили в ньому геніальність і якусь божу іскру.

Виставка названа в четь метафори однієї з картин Савадова «Сон Гуллівера». Саме в ній були об'єднані всі образи, які художник використовував, створюючи інші полотна. Ці момент могли б бути присутніми уві сні казкового персонажа.

Творчість Савадова є якимось вимір, в якому загубилися люди. Їх поглинули ситуативні пропозиції і передчуття пробудження. Але яскраве ефемерне простір сну все ж засліплює. На картинах його художник зображує у вигляді патьоків, тче донизу фарбі.

Живопис автора по-справжньому безсмертна, вона здатна змагатися з часом. Тематика картин завжди залишається актуальною. За словами самого Савадова, людина змінюється, старіє і зникає, але його емоції залишаються у вигляді образів, втілених в живописні полотна.

На виставці ви зможете побачити зовсім нові роботи художника. Створюючи їх, автор відмовився від практики «симуляцій» і «ілюзій живопису», він впевнено перейшов до «справжньої живопису». Савадов залишив в своїх полотнах глибокий і майже інтимний метод побудови алюзій. Він справжній медіум, адже здатний глядачеві відкрити себе, зануриться в небезпечне подорож в себе. Художник перейшов грань між тим, що особисто належить людині і відвертими поняттями.

м. Київ, вул. Грушевського, 9а

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку