Мінеральна вата - відмінний матеріал для утеплення

Мінеральна вата - відмінний матеріал для утеплення

Мінеральна вата - відмінний матеріал для утепленняМінеральна вата - назва, що об'єднує цілу групу неорганічних утеплювачів. У їх виробництві використовується скло, різні шлаки і деякі гірські породи (базальти). Завдяки волокнистої структурі, вата наповнена повітрям, який, як відомо, має прекрасні тепло- і звукоізоляційні властивості. Крім цього, мінеральна вата має ще цілий ряд корисних властивостей, необхідних при виконанні утеплювальних робіт:


• має високий рівень пожежної;

• має високу міцність і щільність;

• паропроникна (дихає);

• її вартість порівняно невисока.

Завдяки перерахованим властивостям утеплення фасаду мінеральною ватою отримало найширше розповсюдження і стало одним з основних методів збереження тепла і економії енергоносіїв, що особливо важливо в умовах постійного підвищення їх вартості.

Що краще, пінопласт або мінеральна вата

Не так давно пінопласт міцно утримував пальму першості при проведенні утеплювальних робіт, і це не дивно. Цей матеріал володіє відмінними теплоізоляційними і звукоізоляційні властивості, дуже легкий, добре ріжеться і має невисоку вартість, а значить - доступність для більшості покупців. Однак його істотним недоліком є ​​відносно невеликий термін експлуатації, що становить близько 10 -20 років. Ще більш небажаної характеристикою пінопласту є високий рівень його пожежонебезпеки. Тому, сьогодні утеплення мінватою стає все більш популярним, і попит на дану технологію неухильно зростає.

«Мінуси» мінеральної вати

Будь-який матеріал, крім незаперечних переваг, неминуче має і свої недоліки, і мінеральна вата не є винятком. Єв вплив на здоров'я людини і тварин не так безпечно, як хотілося б. В результаті великих досліджень було доведено, що в складі мінеральної вати присутні канцерогенні речовини, небезпечні для здоров'я.

Однак виробники мінеральної вати гарантують, що в складі їхньої продукції шкідливі речовини знаходяться в мінімальній кількості, і при дотриманні технології монтажу та правил експлуатації вони не уявляють для організму ніякої загрози. Тим більше, що мінеральна вата, в переважній більшості випадків, застосовується для утеплення квартир зовні, а так само фасадів житлових будинків та виробничих будівель.

Щоб уникнути небажаних наслідків для здоров'я, слід купувати мінеральну вату тільки у перевірених та відомих виробників, чиї підприємства і технології відповідають найвищим вимогам до якості продукції, що виробляється.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов
Повернутись до початку