Спецжитлофонд витратить 110 млн гривень на реконструкцію столичної школи №114

Спецжитлофонд витратить 110 млн гривень на реконструкцію столичної школи №114

Спецжитлофонд витратить 110 млн гривень на реконструкцію столичної школи №114

КП "Спецжитлофонд" оголосив тендер на проведення реконструкції школи № 114 м.Києва по вул. Кирилівської 87/89. На це з міського бюджету планується витратити 110 266 394 грн. Підрядник буде обраний 29 травня в результаті відкритих торгів і повинен буде виконати ремонт протягом 10 місяців.


Про це стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro.

У зазначеній школі заплановані роботи з реконструкції існуючої будівлі школи, будівництво додаткового будівлі навчально-виробничих майстерень, благоустрій прилеглої території, реконструкція існуючих інженерних мереж і прокладку нових комунікацій. На пришкільній території передбачена парковка для працівників і відвідувачів на 10 машино-місць з організацією двох в'їздів (виїздів).

Нагадаємо, 20 березня КП "Спецжитлофонд" уклало договір з ТОВ "Еко-Буд-Трейд" на будівництво житла в Голосіївському районі Києва. Вартість угоди склала 479 503 470 гривень. За даними Єдиного держреєстру, зараз ТОВ "Еко-Буд-Трейд" належить Максиму Половки, який через ланцюжок партнерів пов'язаний з компаніями, близькими до директора КП "Житлоінвестбуд-УКБ" В'ячеславу Непоп і екс-главі "Київміськбуду" Михайлу Голиці.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку