У Києві відбудеться міжнародна digital-конференція – Ad Summit

У Києві відбудеться міжнародна digital-конференція – Ad Summit

У Києві відбудеться міжнародна digital-конференція – Ad Summit

Організатор, компанія Epom, запросила до столиці керівників відомих світових компаній та маркетинг-профі, які працюють у сфері онлайн реклами, щоб поділитися досвідом і практичними знаннями. Захід відбудеться у 5-зірковому готелі Hyatt Regency Kyiv.


Серед підтверджених учасників – понад 50 українських і світових брендів, що працюють у digital галузі, зокрема Matomy, Dentsu Aegis, PropellerAds, Amonetize, AdMixer.

Керівники DTScout, Appsflyer, Outbrain, FreeWheel, SrartApp та Infinitesoft протягом 9 годин будуть розповідати про те, що чекає на рекламні технології найближчим часом, як правильно використовувати різні інструменти взаємодії з цільовою аудиторією, та розвивати онлайн-бізнес в СНД та за його межами.

Ad Summit – реальна можливість "прокачати" себе у таких напрямках:

Маркетингова стратегія:
Дізнайтесь, які тренди стануть історією,а які – золотим стандартом, як отримати на 200% більше прибутку з рекламних інструментів та на які рекламні канали не варто витрачати бюджет;
E-mail маркетинг:
5 перевірених стратегій ефективного е-mail маркетингу для лояльності вашої аудиторії;
Mobile:
Правильне використання мобільної реклами в епоху програматик та портрети користувачів мобільних пристроїв;
Нативна реклама:
Ефективне застосування модного тренду у компаніях; 7 складових успіху нативної реклами у просуванні бізнесу;
Аналітика:
Дізнайтеся, як оптимізувати рекламний прибуток за допомогою аналітики та тонких налаштувань таргетингу раніше за конкурентів.
Організатори запрошують до участі в конференції всіх вітчизняних ІТ-бізнесменів, рекламні агенції та незалежних спеціалістів у галузі онлайн-реклами та розробки програмного забезпечення.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку