Київщина отримала 780 млн гривень на ремонт доріг

Київщина отримала 780 млн гривень на ремонт доріг

Київщина отримала 780 млн гривень на ремонт доріг

Київської області перерахували з державного бюджету близько 780 млн гривень в рамках експерименту Кабміну по ремонту доріг загальнодержавного значення. Ці гроші вже прийняті розпорядником - Київською облдержадміністрацією, яка зобов'язується скласти перелік потребують реконструкції об'єктів.


Як повідомила глава бюджетної комісії Київської обласної ради Ольга Бабій, на рівні держави Кабінетом міністрів України проводиться експеримент, згідно з яким частина митного збору перенаправляється субвенцією до місцевого бюджету на ремонт доріг загальнодержавного значення.

Вчора, 27 квітня, на черговому засіданні сесії Київоблради депутати внесли зміни до бюджету 2017 року, прийнявши в казну столичного регіону гроші на ці цілі.

"Субвенцію Київоблрада прийняла на сесії, щоб не втратити її, хоча сам перелік державних доріг поки не готовий. Сума субвенції - близько 780 млн гривень. Постановою Кабміну 726 передбачена певна процедура розподілу коштів на місцях. Перелік доріг становить Київська облдержадміністрація і погоджує з Мінінфраструктури та Мінфіном ", - розповіла KV Ольга Бабій.

За її словами, на рівні Київської ОДА поки що немає чіткого бачення, яким чином ремонтуються за ці гроші дороги будуть корелліроваться з тими, які підпадають під капітальні вкладення.

"Перелік доріг, який Кабмін зобов'язав розробити обладміністрацію, поки не готовий. Але кошти, виділені під ці цілі, будуть розподілені абсолютно прозоро. Ми на бюджетній комісії прийняли рішення прийняти цю субвенцію в дохідну частину на розподільника - департамент регіонального розвитку та будівництва КОДА, але заборонили фінансувати до того часу, поки адміністрація не погодить з облрадою перелік об'єктів. І чим швидше буде складено цей перелік доріг, тим швидше вони почнуть ремонтуватися ", - підсумувала глава бюджетної комісії.

Крім того, на засіданні Київоблради також було розблоковано фінансування програми "Турбота" терміном на 5 місяців, яке не могло здійснюватися в зв'язку з відсутністю затвердженої програми соціально-економічного розвитку. Це ж стосується Програми розвитку музичного та театрального мистецтва, згідно з якою фінансуються заробітні плати обласного театру ім. Саксаганського. Також Київоблрада проголосував за виділення 22,9718 млн гривень в частині витрат на заробітні плати співробітникам Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Садовый трактор Husqvarna в Техникс Маркете  /  Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  / 
Повернутись до початку