Мери міст Київщини поведуть вантажівки з технічною допомогою бійцям АТО

Мери міст Київщини поведуть вантажівки з технічною допомогою бійцям АТО

Мери міст Київщини поведуть вантажівки з технічною допомогою бійцям АТО

В рамках програми "Київщина-захисникам України" область відправляє 20 вантажівок технічної допомоги військовим частинам в зоні проведення АТО, які знаходяться на лінії фронту.


Повідомляється, що мери міст обласного значення, голови райдержадміністрацій (РДА) особисто доставлять до військових частин зібрану ними допомогу.

До заходу також долучилися територіальні органи міністерств та центральних органів влади. Колону очолить голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

Технічну допомогу доставлять воїнам 72-ї механізованої бригади, 43 артбригада військової частини з Переяслав-Хмельницького, 25 і 11-м окремим мотопіхотних батальйонів "Київська Русь" і Військову службу правопорядку "Маріуполь".

Відзначимо, раніше командир кожного батальйону надав перелік необхідної технічної допомоги, якої потребують військовослужбовці. Зокрема, армія отримає навігаційну систему наведення вогню, ноутбуки, тепловізори, дизельні генератори, пральні машини, запчастини для військових машин та інші необхідні речі.

Вся технічна допомога передається на баланс військових частин, тому продати або в будь-який інший спосіб скористатися технікою не буде можливості.

Нагадаємо, як раніше повідомляла KV, в грудні минулого року Київська область на лінію фронту відправила 44 вантажних автобуса технічної допомоги бійцям АТО. Вантаж був доставлений безпосередньо в місця дислокації бойових частин.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку