На Київщині поліцейські долучають дітей до праці і водять на екскурсії

На Київщині поліцейські долучають дітей до праці і водять на екскурсії

На Київщині поліцейські долучають дітей до праці і водять на екскурсії

Правоохоронці Київщини в позаурочний час привертають неповнолітніх до суспільно-корисної праці і організовують для дітей пізнавальні екскурсії. Нещодавно в Рокитнянському районі поліцейські разом зі школярами висадили дерева, а в Макарівському сходили на екскурсію.


Згідно з повідомленням, працівники ювенальної превенції Рокитнянського відділу поліції провели акцію з учнями "групи ризику" Рокитнянської школи №2 під гаслом "Посади дерево" і посадили з ними на одній з вулиць міста саджанці.

Для дітей Макарівського районного Центру соціальної підтримки дітей і сімей "Промінь надії", як зазначається, поліцейські організували пізнавальну екскурсію на місцевий хлібозавод.

Повідомляється, що діти побачили весь процес приготування хліба і хлібобулочних виробів від змішування тіста і додання йому форми до транспортування свіжої випічки конвеєром і її упаковки. Також юні гості познайомилися з людьми, завдяки яким ми можемо купити гарний і смачний хліб.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку