Прокуратура заарештувала скандальний земельну ділянку в Ірпені

Прокуратура заарештувала скандальний земельну ділянку в Ірпені

Прокуратура заарештувала скандальний земельну ділянку в Ірпені

Прокуратура Київської області заарештувала скандальній земельну ділянку на Гостомельському шосе, що знаходиться в лісовій зоні. Крім того, відкрито кримінальне провадження за фактом зловживання владою.


Повідомлення прес-служби обласної прокуратури.

Повідомляється, що під час досудового розслідування правоохоронні органи встановлять правомірність дій Ірпінської міської ради, який передав в оренду комунальному підприємству зазначену земельну ділянку, а КП, в свою чергу, передало її в суборенду забудовнику, який 6 квітня почав розчищати територію земельної ділянки шляхом спилювання дерев і встановлювати захисний паркан.

У п'ятницю, 7 квітня, було накладено арешт на земельну ділянку, яка знаходиться в Ірпені, на вул. Гостомельський шосе, 8а. Вказаною земельною ділянкою заборонено користуватися, розпоряджатися і відчужувати.

Крім цього, зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку