Куда пойти

Куда пойти в городе Киев

Гостиница Одессы Princess

Гостиница Одессы Princess

Современный отель Princess расположен в живописном уголке города Одесса, на 9-ой станции Большого Фонтана. Одесса отель представляет из себя современные, а также комфортные апартаменты, которые расположены рядом от культурно-развлекательного комплекса и очаровательных песчаных пляжей моря.

26 февраля 2019 в 22:52 - Куда пойти

Dubai Marina cruises

Dubai Marina cruises

An unforgettable evening stroll through the artificially created bay in the beautiful area of ​​Dubai Marina. For several hours you will be able to enjoy the panoramic view of Dubai, unique sights and unique architecture. On board you are waiting for an unusual dinner, which includes European and Arabic cuisine. A variety of dishes: salads, meat, fish, chicken and of course dessert, fruit, sweets.

16 декабря 2018 в 19:48 - Куда пойти

Путешествия по древнему городу Киевской Руси

Путешествия по древнему городу Киевской РусиВ столицу Украины едут туристы со всего мира. Они проводят тут не только деловые встречи, но и гуляют по столице, наслаждаясь её атмосферой. Что же иностранцам наиболее всего интересно? Многое зависит от индивидуальных вкусов и потребностей. Кто-то проведёт время в ресторанах, а другие пойдут смотреть на архитектуру.

9 июля 2018 в 13:23 - Куда пойти

Горящие туры в Турцию из Киева

Горящие туры в Турцию из Киева

Горящие туры в Турцию из Киева

Отдых Турция-Киев по праву можно считать самым популярным зарубежным направлением среди украинцев. Географическая близость наших стран, отличная отельная инфраструктура, богатые развлекательные программы, высокий уровень сервиса, множество архитектурных и природных памятников – вот далеко не полный перечень явных преимущества турецких каникул.

15 марта 2018 в 09:49 - Куда пойти

Екскурсія: Феофанія. Собор, в якому лікують душі

Екскурсія: Феофанія. Собор, в якому лікують душі

Доторкніться до таємниць святині. Зустрітися з віковим величчю і красою храму в Феофанії. Історія цієї святині почалася ще сотню років тому, але, не дивлячись на свій вік, будівля і до сьогоднішнього дня полонить погляд. 

9 мая 2017 в 22:45 - Куда пойти

Пішохідна екскурсія, По дорозі визволителів Києва

Пішохідна екскурсія, По дорозі визволителів Києва

Прогулянка по мальовничих місцях, оповитий військовою історією. Вам стануть відомі нові факти про Другу світову війну, ви побачите місця, що збереглися з того часу. До цього вони були приховані радянською владою.

9 мая 2017 в 22:43 - Куда пойти

Екскурсія «В гостях у Терещенко» в Києві

Екскурсія «В гостях у Терещенко» в Києві

Ця екскурсія - це захоплююче знайомство зі знаменитою старовиною династією родини Терещенків. Під час прогулянки, ви дізнаєтеся багато цікавих фактів про меценатів, а також побачите особняки в яких вони проживали.

6 мая 2017 в 20:21 - Куда пойти

Екскурсія «Архітектурний образ Києва Х1Х - ХХ століття»

Екскурсія «Архітектурний образ Києва Х1Х - ХХ століття»

Захоплююча пішохідна екскурсія, яка познайомить вас з особливостями архітектури Києва Х1Х - поч. ХХ століття. А професійний гід розповість про особливості різних архітектурних стилів і навчить розрізняти класицизм, еклектику і модерн.

6 мая 2017 в 20:11 - Куда пойти

Контактний зоопарк в Києві, Країна єнота

Контактний зоопарк в Києві, Країна єнота

Доторкнутися до природи, відвідавши найбільший в Україні контактний зоопарк «Країна єнота» в ТРЦ «Арт молл». Ви познайомитеся з самими милими і доброзичливими істотами з усього світу: єнотами, носухами, ламами, козами, поні.

4 мая 2017 в 20:30 - Куда пойти

Кінотеатр Жовтень, київський фенікс на Подолі

Кінотеатр Жовтень, київський фенікс на Подолі

Кінотеатр «Жовтень» - місце зі своєю історією. Майже ціле століття він переживає злети і падіння, пожежі і реконструкції, але при цьому залишається в топі київських центрів кіно і зберігає популярність. У стінах закладу і раніше транслюють найсучасніші новинки, а також проводять покази класики кіномистецтва.

4 мая 2017 в 20:19 - Куда пойти

Блокбастер, оазис розваг у великому місті

Блокбастер, оазис розваг у великому місті

Відвідати унікальний і єдиний в своєму роді кінотеатр IMAX, покататися на величезному роллердроме, поганяти на картах і спробувати ще неймовірна кількість різноманітних активностей! Все це доступно в одному з найбільших столичних розважальних центрів - «Блокбастері».

4 мая 2017 в 20:14 - Куда пойти

Кафе, де можна придбати час - Циферблат в Києві

Кафе, де можна придбати час - Циферблат в Києві

«Циферблат» - універсальне вільний простір. Тут можна відпочивати, розважатися, вчитися, дивитися кіно і навіть працювати. У антікафе регулярно проходять кінопокази, лекції, зустрічі та інші івенти. Завдяки насиченому графіку коворкінгу творці «Циферблат» відзначають, що їх гості «не вбивають час, а набувають його».

4 мая 2017 в 20:09 - Куда пойти

Ізоляція, платформа сучасної культури

Ізоляція, платформа сучасної культури

«Ізоляція» - платформа сучасної культури, створена уродженкою Донецька Любов'ю Михайлової в 2010 р Головною метою організації вона визначена не фінансовий прибуток, а культурний розвиток Донбасу. Свою назву організація запозичила у старого заводу з виробництва ізоляційних матеріалів, в стінах якого з'явилося креативне простір.

4 мая 2017 в 20:07 - Куда пойти

Зоопарк, Золотий фазан біля Ставища

Зоопарк, Золотий фазан біля Ставища

Приїхати на базу відпочинку «Золотий фазан» і відвідати його знаменитий на всю Україну зоопарк. Тут вийде побачити зовсім близько більш, ніж 30 різновидів тварин, починаючи від галасливих мавпочок, закінчуючи рідкісними кенгуру-альбіноса.

4 мая 2017 в 20:04 - Куда пойти

Коворкінг, простір нових ідей і можливостей

Коворкінг, простір нових ідей і можливостей

На Подолі відкрився HUB 4.0. Здавалося б, Київ уже не здивуєш коворкінг-просторами. Але творці постаралися розширити рамки стандартної робочої площадки і вклали багато свіжих ідей і креативу в своє дітище.

4 мая 2017 в 18:44 - Куда пойти

Ясногородська страусина ферма, Київ

Ясногородська страусина ферма, Київ

Побувати на одній з найбільших в Україні племінних страусиних ферм «Долина страусів». За один візит вийде відвідати відразу 3 зоопарку: зі страусами, контактний з тваринами і міні-зоопарк. Ви дізнаєтеся цікаві подробиці з життя величезних птахів, зможете спробувати омлет зі страусиних яєць, а при бажанні - купити пам'ятний сувенір.

4 мая 2017 в 18:41 - Куда пойти

Зоопарк в Межигір`ї

Зоопарк в Межигір`ї

Відвідати один з найбільших звіринців на території України - зоопарк в Межигір'ї. Тут вийде побачити не тільки домашніх корів, кроликів і курочок, а й екзотичних тварин, на зразок страусів або антилоп.

4 мая 2017 в 18:39 - Куда пойти

Міст закоханих в Києві

Міст закоханих в Києві

Практично в кожному місті світу є містечко, де закохані «скріплюють» любов символічним знаком - замком або стрічкою. Як правило, це міст в мальовничому районі міста. Київ - не виняток. У нас теж є свій «куточок закоханих». Але це не звичайний міст, а творіння знаменитого інженера Євгена Патона.

4 мая 2017 в 18:36 - Куда пойти

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов
Повернутись до початку