Блокбастер, оазис розваг у великому місті

Блокбастер, оазис розваг у великому місті

Блокбастер, оазис розваг у великому місті

Відвідати унікальний і єдиний в своєму роді кінотеатр IMAX, покататися на величезному роллердроме, поганяти на картах і спробувати ще неймовірна кількість різноманітних активностей! Все це доступно в одному з найбільших столичних розважальних центрів - «Блокбастері».


В кінці 2007 року на Петрівці відкрився величезний розважальний центр «Блокбастер». Концепція проекту «Аctive life» створила фундамент для розміщення на території комплексу максимальної кількості форм дозвілля для людей різних вікових категорій.

У «Блокбастері» сконцентровані найбільші бренди фанової індустрії України. Високотехнологічні автомати віртуальної реальності, найбільший столичний роллердром, інтернет-клуб, фуд-корт, траси для картингу і багато іншого.

«Планета кіно»: все кіноінноваціі в одному місці. IMAX: В Блокбастері знаходиться єдиний в столиці IMAX-кінозал, фішкою якого є унікальна технологія - величезний екран, спеціальна геометрія залу, ідеально налаштований суперзвук.

4DX: Технологія 4DX створює відчуття повного занурення в реальність фільму завдяки спеціально сконструйованим крісел, Блокбастер, оазис розваг у великому містіякі рухаються під час перегляду, і спецефектів (туман, дощ, штучні блискавки і запахи).

RE'LUX: Перший в Україні ресторан-кінотеатр - незвичайна альтернатива традиційному походу в кіно. Затишна лаунж зона, бар; їжу можна замовити безпосередньо в зал за допомогою планшетів, індивідуальні бокси для двох чоловік з комфортними розкладними кріслами.

Розваги на будь-який смак. У «Блокбастері» величезний вибір різноманітних видів розваг. Найпопулярніші серед них:

Боулінг-клуб. Сучасний боулінг оснащений 14 доріжками загальною площею 1000 кв. м. Особливість залу - спеціальні бортики безпеки дозволяють брати участь в грі маленьким дітям. Одночасно грати можуть 86 учасників.

Картинг. Картинг-центр оснащений гоночною трасою, аналогів якої немає в країні, адже вона працює цілий рік. З листопада по квітень функціонує зимовий картодром, а з квітня по жовтень - річний.

Роллердром. Найбільший роллердром столиці (площа 900 кв.м.). Тут можна взяти ролики напрокат або захопити з дому власні. Простір поділений колонами на зони катання і відпочинку. Прямо посеред ковзанки можна зробити невелику перерву і перевести дух на м'яких пуфах. Перевага роллердрома - хороший огляд для глядачів: можна ні на хвилину не випускати з уваги свою дитину.

Блокбастер, оазис розваг у великому місті«Кідланд». Наймасштабніший інтерактивний дитячий парк в Україні. У «Кідланд» діти можуть спробувати себе в різних професіях в формі гри. 50 тематичних локацій «Кідланд» охоплюють більш ніж 100 професій: від лікаря до пілота, від пожежного до автогонщика.

Game buster. Це затишний спорт-бар, оснащений величезною кількістю екранів, на які транслюють кращі спортивні події.

«Мадагаскар». Майданчик для активних ігор, де діти можуть покататися на гірках, пострибати на батуті довжиною 40 метрів, «попірнати» в басейні з яскравими кубиками і кульками, пройти багаторівневий лабіринт і багато іншого.

На території «Блокбастера» також знаходиться величезна кількість інших фанових локацій: арена лазерних боїв; мотузковий парк; max flight (відеосимулятор віртуальної реальності); призовий тир Angry birds; інтерактивний тир; будинок-перевертень (атракціон, в якому всі предмети розташовані догори ногами, і можна «гуляти по стелях»); «Втеча з в'язниці» (атракціон, який складається з різних перешкод, які потрібно подолати, використовуючи кмітливість і вправність); Icinema (9D-кінотеатр); «Куб нескінченності» (атракціон-світлодіодне шоу з музичним супроводом і великим калейдоскопом всередині, де створюється ілюзія нескінченності); дзеркальний лабіринт; X-Ride 360 ​​(атракціон віртуальної реальності, на якому можна випробувати себе в екстремальних видах спорту) і ін.

Центр розваг «Блокбастер» - це концентрація розваг на будь-який смак. Тут кожен знайде для себе відпочинок до душі: вибір вражає.

Місце г. Киев, пр-т Степана Бандери, 23

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку