Цікаві місця в околицях Києва

Цікаві місця в околицях Києва

Цікаві місця в околицях Києва

Щоб побачити цікаві місця, необов'язково їхати в інші країни за сотні, а то й тисячі кілометрів. Все красиве і цікаве можна знайти зовсім поруч. Біля великих міст або туристичних місць часто є багато пам'яток, про які майже ніхто не знає. Біля столиці України вони теж є, повідомляє "Фокус". Розповідаємо, що незвичайного подивитися в районі 10 кілометрів від Києва.


Київський укріпрайон

Пояс з бетонних дотів, які обороняли Київ в 1941 році, півкільцем оперізує столицю із заходу. Залишки КиУРа - невичерпне джерело велосипедних, піших і просто краєзнавчих маршрутів. Самий примітний бункер знаходиться в селі Білогородка.

Як дістатися: по Житомирській трасі до КПП, потім наліво, в с. Білогородка біля пам'ятника Шевченку - направо.

Капвей

Це не монорельс, хоча зовні вагончик на естакаді і схожий на нього. Не здійснений київський міськтранспорту так і не виїхав за межі 300-метрового випробувального полігону, побудованого в 2004 році.

Як дістатися: з Гостомеля на північ у напрямку на Демидов, за ж / д мостом на околиці Гостомеля - направо.

Кіносела в Пущі-Водиці

Дерев'яні будиночки, паркани і колодязі побудували для зйомок телесеріалу "Паршиві вівці", дія якого відбувається в період Другої світової війни. Втім, неозброєний око не помітить підміни: декорації виглядають цілком правдоподібно.

Як дістатися: 5 км. пішки або на велосипеді на північ від зупинки трамвая №12 "Каланча".

Бучанський парк

Оновлений ландшафтний парк порадує дорослих пейзажами і сучасними скульптурами, а дітей - міні-зоопарком і дитячим містечком. Поруч з парком - пам'ятний знак на місці незбереженої дачі Михайла Булгакова.

Як дістатися: з центру Бучі по вулиці Вокзальній, потім направо на вулицю Інститутську.

Будинок Чоколова

Заміський будиночок фабриканта Миколи Чоколова, чиє прізвище дала назву району Києва, побудований на початку XX століття в популярному тоді стилі дачного модерну. Зараз тут Будинок творчості письменників. Купецьку розкіш можна оцінити лише частково: дача і парк знаходяться в занедбаному стані.

Як дістатися: від ж / д вокзалу м Ірпінь по вулиці Стельмаха, потім по парку в напрямку річки Ірпінь.

Острів Великий

Дачне поселення під Києвом без єдиної машини - таке реально тільки на цьому дніпровському острові, яка не з'єднаний мостами з "материком". Велика частина острова вільна від забудови.

Як дістатися: моторним човном від яхтклубу біля кінцевої зупинки тролейбуса №24 на вулиці Прирічній.

Ходосівка

Гора близько Ходосівки цікава не тільки відкривається з неї видом на Київ, Дніпро і навколишні ліси. Це культове місце київських парапланеристів, які відточують тут свою майстерність. Спробувати злетіти в небо "на крилі" може кожен бажаючий, попередньо зв'язавшись з одним з клубів парапланеризму.

Як дістатися: по Обухівському шосе, за "Мегамаркет" - направо, за котеджним містечком Золоті Ворота - направо на ґрунтовку.

Змієві вали

Гігантські смуги землі пропахав Змій Горинич, запряжений в соху богатирем Микитою Кожум'якою. Не вірите? Тоді так: оборонні споруди були побудовані в період зарубинецької культури. Насправді друга версія не менш спірна, ніж перша. Але вали все одно вражають.

Як дістатися: від масиву Теремки-1 через с. Хотів і Круглик; дорога перетинає вали на в'їзді в с. Іванковичі.

Вузькоколійка Жуляни - Обухів

Залізницю будували в 1914-1915 роках, але кинули з економічних міркувань. Сучасним любителям залізничної історії залишилися насипу, опори мостів і дренажні тунелі.

Як дістатися: від масиву Теремки-1 через с. Хотів, в с. Круглик - наліво на Кременище. Опори ж / д моста - в районі лінії електропередачі.

Межигір'я

Без резиденції екс-гаранта в цій збірці не обійтися. Навіть якщо ви поза політикою, загляньте сюди - як мінімум це дуже гарний парк з мальовничими пейзажами Київського моря.

Як дістатися: на північ по вул. Богатирській або Мінському проспекту, на початку с. Нові Петрівці - направо.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку