Екскурсія «В гостях у Терещенко» в Києві

Екскурсія «В гостях у Терещенко» в Києві

Екскурсія «В гостях у Терещенко» в Києві

Ця екскурсія - це захоплююче знайомство зі знаменитою старовиною династією родини Терещенків. Під час прогулянки, ви дізнаєтеся багато цікавих фактів про меценатів, а також побачите особняки в яких вони проживали.


Династія Терещенко - один з найстаріших і відомих родів, які зайняли почесне місце в історії України. Знамениті своєї широкою душею, благодійністю і, звичайно ж - цукровими заводами меценати завоювали повагу жителів усього Києва. Родина Терещенків уславилася не тільки комерційною діяльністю, а й прекрасними будинками в яких вона проживала.

Тому приводу, в честь меценатів, організатори підготували захоплюючу екскурсію. В ході прогулянки, перед вами відкриються двері трьох величних особняків родини Терещенків. Ви дізнаєтеся безліч життєвих історій відомих цукрозаводчиків і побачите, як вони жили.

Учасники екскурсії відвідають національний музей Т. Г Шевченка, де знаходиться парадний вестибюль і красується мальовниче панно Вільгельма Котарбінського. А також побачать чудові інтер'єри музею російського мистецтва. Але родзинкою прогулянки є національна медична бібліотека - будівля, що раніше належить Олександру Терещенко. У музеї, який зазвичай закритий для відвідувань, Ви побачите автентичний кабінет, перший ліфт і «золотий зал». Під кінець екскурсії - знаменитий музей ім Б. і В. Ханенків, насичений елементами західного та східного мистецтва.

Екскурсія російською мовою тривалістю 3 години.

Як замовити квиток?
Натисніть на кнопку «Купити квиток».
Після кліка на екрані з'явиться форма для заявки. Впишіть ім'я, контактний телефон, e-mail і кількість осіб, які планують відвідати екскурсію.
Надішліть заявку, натиснувши кнопку «Записатися.
Ваші дані відправлені партнеру, за вами закріплено вказану кількість місць.
Приходьте на зазначену локацію в призначений час. Оплата проводиться на місці.
Якщо місць на екскурсію не залишилося, організатори вам повідомлять про це.

Також ви можете дізнатися про наявність місць, зателефонувавши за телефонами 364-51-11, 068-121-44-58.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку