Екскурсія в Чорнобиль

Екскурсія в Чорнобиль

Екскурсія в Чорнобиль

Побачити мертві пейзажі Чорнобиля або, як його ще називають, «Зони відчуження» можливо тільки в складі екскурсії. За один день вийде відвідати всі важливі об'єкти: Чорнобиль, спорожнілу Прип'ять, побачити саркофаг і колишню систему стеження - Чорнобиль-2.


Програма екскурсійного туру може змінюватися, але правила для учасників поїздки залишаються незмінними. Ми розповімо, що потрібно знати кожному туристу.

Поїздка в Чорнобиль - місто, якого немає

У 2016 році буде рівно 30 років з часів страшної аварії на Чорнобильській АЕС. Про це написано багато книг і знято чимало фільмів, але весь масштаб і наслідки трагедії зможуть передати тільки особисті враження. На сьогоднішній день пропонуються організовані екскурсії в Чорнобиль з відвідуванням всіх знаменних об'єктів.

Як потрапити до Чорнобиля?

Якщо ви хочете поїхати в Чорнобиль самостійно, від цієї ідеї доведеться відмовитися. Це не тільки нелегально, але і ще Екскурсія в Чорнобильнебезпечно для здоров'я, адже необізнаний турист може потрапити в зону з підвищеною радіоактивністю. Вихід із ситуації один - відвідати Чорнобиль в складі екскурсійної поїздки. Це вийде в тому випадку, якщо вам вже виповнилося 18 років. Щоб по приїзду вас не відправили назад, слід дотримуватися таких правил:

мати при собі паспорт
бути одягненим в закритий одяг і взуття незалежно від сезону

Вважається, що одноденна поїздка в Чорнобиль по радіаційного впливу дорівнює 1,5 діб перебування у великому місті або польоту на реактивному літаку.

Тур в Чорнобиль: що подивитися?

Екскурсія в Чорнобиль нагадує подорож у часі. Програма поїздки може змінюватися: відвідування деяких об'єктів залежить від погодних умов і обставин в самій Зоні. Точний маршрут вийде дізнатися після замовлення туру на певну дату. Стандартний тур зазвичай включає відвідування спорожнілих міст, сходження на оглядовий платформу об'єкта «Укриття» і поїздку до «Дузі» ( «Чорнобиля-2») - антени загоризонтного стеження.

Екскурсія в ЧорнобильПрогулянка по містах-привидів - Прип'яті та Чорнобиля

Занедбані, мертві, примари - ось назви міст, які опинилися найближче до зони ураження. У Чорнобилі (15 км від атомної станції) до аварії жило понад 12 тис. Чоловік. Зараз тут живуть тільки самосели та працівники підприємств. Під час туру в Чорнобиль вийде побачити Іллінську церкву, в якій проходять богослужіння, парк Слави і річковий порт.

Наступна зупинка - Прип'ять (3 км від станції). До 1986 р тут жило 50 тисяч чоловік, було 5 шкіл і 15 садочків. Зараз місто порожній. Туристи тут зможуть оглянути готель «Полісся», парк атракціонів зі знаменитим чортовим колесом, басейн і колись житлові будинки.

Вид на Саркофаг з оглядового майданчика. Тут з відстані всього в 200 м можна побачити захисний саркофаг над 4-м енергоблоком. Конструкція була побудована всього за 5 місяців з метою знизити міць радіаційного випромінювання. Але термін її експлуатації закінчився, і нині зводиться нова «Укриття», будівництво якого планують закінчити в 2017 році.

Неподалік від енергоблоку знаходиться ставок-охолоджувач, де водяться величезні соми. У теплу пору року їх дозволяють погодувати хлібом.

Відвідування секретного об'єкта Чорнобиль-2. Іноді в маршрут екскурсії входить поїздка до Чорнобиля-2. Це гігантська Екскурсія в Чорнобильмережа антен, призначенням яких за радянських часів було відстеження міжконтинентальних балістичних ракет. Ви дізнаєтеся багато цікавого про систему протиракетної оборони.

У Києві екскурсію до Чорнобиля пропонують такі агентства:

Чорнобиль тур - одна з найбільш тривалих екскурсій (виїзд з Києва о 8:00 - прибуття в 20: 00-21: 00), вартість - від 39 $ / чол;
Chernobylzone - кілька супроводжуючих, при огляді міста велика група ділиться на кілька поменше, ціна - від 28 $ / чол;
Go2Chernobyl - стандартна 7-годинна екскурсія, від 29 $ / чол + страховка.

Для екскурсії в Чорнобиль всі документи оформляються заздалегідь. У вартість добової поїздки зазвичай входить трансфер, дозвіл на в'їзд, супровід гіда і страховка. За бажанням за окрему суму вийде повечеряти в чорнобильській їдальнею: всі продукти привізні і свіжі. А ще пропонується взяти в оренду дозиметр.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку