Геологічний музей в Києві

Геологічний музей в Києві

Геологічний музей в Києві

Доторкнутися до міжпланетних таємниць сонячної системи, дізнавшись історію походження метеоритів, а потім зануритися в секрети рідної планети, побачивши колекцію, зібрану руками «метрів» вітчизняної геології в стінах Геологічного музею в Києві.


Колекцію музею збирали видатні геологи Тутковський, Безбородько і Лучицький

Їх силами була створена вся музейна експозиція, яка займає цілих 7 залів! Знайомство зі світом геології починається зі стенду «Походження і розвиток сонячної системи», де відвідувачам доведеться зануритися в таємниці рідної галактики. Наступний етап - знайомство з рідною планетою на прикладі 22 вітрин, що пояснюють як внутрішні, так і зовнішні трансформації Землі - землетруси, магматизм, вулканізм.

Окремий зал відстежує історію формування рельєфу України тривалістю 4 млрд. Років!

Історія музею налічує понад 86 років. Підстава музею доводиться на 1927 рік, потім - 40 років незалежної діяльності. У 1967 геологічна колекція увійшла до складу Науково-природничого музею. Сьогодні вона налічує понад 50 000 зразків гірських порід, мінералів, викопної флори і фауни ...

Відвідавши Геологічний музей, ви зможете побачити і інші музеї Науково-природничого комплексу:

Ботанічний музей

зоологічний музей

Археологічний музей

Палеонтологічний музей

Наша рекомендація: не радимо відвідувати всі музеї за один раз. Їх кількість і масштаб експозицій досить значні, що робить перегляд виснажливим.

Місце Музей знаходиться поруч зі ст. м. «Театральна»

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  /  Подвесной потолок Армстронг  / 
Повернутись до початку