Контактний зоопарк в Києві, Країна єнота

Контактний зоопарк в Києві, Країна єнота

Контактний зоопарк в Києві, Країна єнота

Доторкнутися до природи, відвідавши найбільший в Україні контактний зоопарк «Країна єнота» в ТРЦ «Арт молл». Ви познайомитеся з самими милими і доброзичливими істотами з усього світу: єнотами, носухами, ламами, козами, поні.


Тут можна буде погодувати, погладити, пограти і навіть потримати на руках будь-яка тварина. А ваша дитина не тільки пізнає радість спілкування з представниками дикої природи, а й дізнається багато цікавого про волохатих улюбленців.

Зоопарк, де можна пограти з тваринами

Відвідавши тактильний зоопарк в Києві, ви поринете у дивовижний світ природи - середовище проживання милих і доброзичливих істот з усіх куточків світу. У кожен вольєр можна буде вільно зайти, щоб поспілкуватися з його волохатими мешканцями. У «Країні єнота» вам дозволять погладити тварин, пограти з ними, погодувати або навіть потримати на руках, хоч греблю гати. А приємні і толерантні фахівці допоможуть кожному адаптуватися в новій для городянина середовищі і навчать вас премудростям спілкування зі звірами.

Більше 20 видів тварин

Контактний зоопарк знаходиться в ТРЦ «Арт молл». На території в 400 кв. м, розмістилося близько 20 вольєрів, які стали Контактний зоопарк в Києві, Країна єнотадомом для кількох десятків тварин. У «Країні єнота» вас чекають носухи, поні, вівці, кози, кролі, морські свинки, кенгуру, лами, єноти, а також хвилясті папужки, павич, фазан і курка - всього понад 20 видів. Всі представники фауни регулярно проходять ветеринарні огляди, тому вони завжди здорові, щеплені і мають всі необхідні довідки, свідоцтва, а досвідчені доглядачі стежать за тим, щоб всі тварини були ситі й доглянуті.

Пет-терапія для дітей

Відвідавши «Країну єнота» разом з дитиною, ви подаруєте йому незабутній відпочинок в компанії з самими товариськими улюбленцями. Адже в рамках спеціальної програми по пет-терапії, діти протягом цілої години зможуть ближче познайомитися з тваринами: погладити і погодувати овець і кіз, потримати в руках кроликів. А ще ваш малюк дізнається багато цікавої інформації про всіх жителів зоопарку, і навіть зможе намалювати їх портрет в спеціальній ігровій зоні.

Місце Безкоштовні маршрутки зі ст. метро Видубичі і Теремки. Кожні 30 хвилин з 9:15 до 22:30 щодня.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Справочная аптек  /  Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  / 
Повернутись до початку