Меморіальний музей Валерія Лобановського

Меморіальний музей Валерія Лобановського

Меморіальний музей Валерія Лобановського

Присісти за шкільну парту геніального метра українського футболу, дізнатися історію його першого гола і побачити спортивну форму ще «висхідної зірки» вітчизняного футболу в стінах меморіального музею Валерія Лобановського.


Перша прижиттєва «сходинка» Валерія Лобановського - школа № 319. Сьогодні в її стінах розташувався музей, що розповідає про легендарного гравця, а потім геніального футбольного тренера! Експозиція символічно розташувалася в рідній школі Валерія Лобановського, стіни якої бачили його перші спортивні злети на уроках фізкультури.

Ексклюзивна фотографія 1956 року зі Труханового острова. Відкрито музей з ініціативи дружини тренера - Аделаїди Панкратьевна. Сьогодні в рамках експозиції представлений дитячий велосипед Лобановського, який він пізніше передарував своєму однокласнику. Присутній спортивна форма шкільних років, ексклюзивна фотографія 1956 го, на якій Лобановський, повний життєвих сил і амбіцій, відпочиває з друзями на Трухановому острові.

Легендарне зібрання речей «тренерської епохи». Особливий внесок зробили гравці нинішнього «Динамо», багато хто з яких не з чуток пам'ятають про тренерську строгості Валерія Лобановського! На поріг цього музею ступала нога не одного відомого футболіста сучасності, а цілої команди!

Більш того, гравці навіть пожертвували свої футболки і м'яч в меморіальний музей Валерія Лобановського!

Місце Від ст. м. «Деміївська» пройти близько 1 км по проспекту Валерія Лобановського

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку