Музей іграшок в Києві

Музей іграшок в Києві

Музей іграшок в Києві

Відвідати одне з унікальних місць - Державний музей іграшок в Києві, і побачити авторські ляльки 30-х років і першу радянську іграшку-трансформер.


Єдина в Україні експозиція «сирних іграшок»

Фонди музею почали формуватися ще в минулому столітті! В його експозиції можна побачити, ніж гралися діти 80 років тому: українські іграшки з соломи, глини і навіть сиру. «Сирні іграшки» - це унікальне гуцульське мистецтво, яке до сих пір збереглося в глибинках Західної України. Їх роблять з солоного сиру і прикрашають тільки натуральними барвниками!

10 000 експонатів

У музейній колекції представлені ексклюзивні авторські роботи лялькарів радянських часів і збори іграшкових шедеврів українських авторів: Кисельова, Зими, Махрінской, Сушкова та інших.

Досягнення науково-технічного прогресу зроблять відвідування музею особливо цікавим для дорослих. Тут вони побачать діючу модель парової машини і старовинні зразки швейних машинок 50-х-70-х років ХХ століття. Ексклюзивна лялькова колекція - понад 600 експонатів. Це ціла історія лялькового мистецтва, починаючи від перших целулоїдних пупсиків і радянських іграшок і закінчуючи сучасними барбі.

Особливу нішу зайняли радянські ігрові ляльки: всі члени цієї колекції - представники певної професії в іграшковому світі. Тут є ляльки-міліціонери далеких 30-х, перші трактористи-трансформери і знаменита неваляшка-кукурудза 60-х років.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку