Музей історії України в Києві

Музей історії України в Києві

Музей історії України в Києві

Доторкнутися до наймасштабнішої в Україні нумізматичної колекції, якій понад 200 років, і відкрити скарбницю головних реліквій української історії, глянувши на незрівнянні ікони часів Київської Русі в стінах Національного музею історії України.


Нумізматична колекція музею налічує понад 120 дорогоцінних монет

У колекції Музею історії в Києві виставлені ексклюзивні нумізматичні експонати! 23 золотих і 294 срібних монети були надані до фондів музею співробітниками СБУ, які конфіскували історичні реліквії на українському кордоні.

Першу колекцію вилучили влітку 2008 року у громадянина Росії, який перетинав кордон України і Польщі, другу - у росіянина, який намагався вивезти монети з Луганської області на свою батьківщину. Чоловік ховав рідкісне історичну спадщину в ящику з інструментами. Конфісковані нумізматичні цінності виготовлені більше трьох століть тому. Це монети часів Російської імперії та Німеччини початку XIX століття і ексклюзивне нумізматичної збори сибірського монетного двору.

Унікальна карета імператриці Єлизавети I

Це легка карета-купе, створена руками кращих майстрів Російської імперії! У 1744 році імператриця подарувала свою парадну Музей історії України в Києвіцарську карету київського митрополита Рафаїла Заборовського. У 1903 році цей шикарний екіпаж, який раніше був надбанням двору святої Софії, поповнив експозицію Національного історичного музею.

Музей історії України в Києві володіє 800 тисячами унікальних експонатів. Це цінні археологічні зібрання, колекція холодної і вогнепальної зброї, реліквії етнографії та рідкісні вироби зі скла. У фондах Київського музею історії також представлена ​​колекція документів XV-XXI століть, козацьких атрибутів, грамоти та листи гетьманів.

А зібрання живопису налічує понад 10 тисяч картин!

30 голографічних картин - найцінніших реліквій української історії. Дорогоцінні чаші, безцінні жіночі прикраси, кубки та предмети побуту - все це стало надбанням унікального «музею на валізі». Своє незвичне ім'я голографічна експозиція отримала завдяки багатьом виїзним турам в Париж, Москву і Тюмень.

Місце Від Поштової площі піднятися по Андріївському узвозу до Володимирської вулиці і згорнути на Десятинний провулок. Телефон для довідок: (044) 278 48 64.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку