Музей історії туалетів

Музей історії туалетів

Музей історії туалетів

Побачити найбільшу колекцію унітазів в Україні, яку визнали національним рекордом в 2012 році. Відвідати унікальний музей цивілізації людства, музей культури людини, або просто Музей історії туалету.


З чого починається цивілізація?

Ви коли-небудь ставили собі питання: «З чого починається цивілізація? Як визначити її рівень? »Ні? А чи знаєте ви, що до 17 століття в містах Європи можна було будувати будинки без відхожого місця?

Чому в середньовічних замках туалет називали «гардероб»?

Вам що-небудь говорить вираз «трон засідання на горщику»? Ні? А чи відомо вам, що таке горщики, лотріни, ретиради, клоаки? А чи чули ви про туалетах-лабораторіях, туалетах «не втрачай ні хвилини», туалетах «три в одному», туалетах в акваріумах, золотих унітазах? Ні?

А що ж можна там побачити?Музей історії туалетів

Помилуватися жартівливими мініатюрними унітазами, колекцією сувенірів (попільнички, запальнички, статуетки у вигляді різноманітних пристосувань для унітазів і пісуара). До уваги екскурсантів представлені інформаційні стенди, «Таблиця різновидів туалетів», картини з віршами, присвяченими цій темі.

Вхід в музей обладнаний пандусом для інвалідів.

Квитки: дорослий - 50 грн., Пільговий (школярі, студенти, пенсіонери) - 25 грн. Екскурсія включена у вартість квитка.

Місце Від метро Кловська пішки по Печерському узвозу. Час в дорозі - 11 мнуть. Музей знаходиться в бізнес-центрі «Вежа №5», вхід через під'їзд №2.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку