Музей Олега Антонова в Києві

Музей Олега Антонова в Києві

Музей Олега Антонова в Києві

Доторкнутися до першої «літаючої ластівці» легендарного авіаконструктора О. Антонова - Ан-2 - і надлегким боб-саней, що брав участь в Олімпійських іграх. А також побачити найбільшу колекцію «літаків Ан-ів» в стінах Музею АНТК імені Антонова.


Перша «ластівка» авіаконструктора в музеї Антонова. Це унікальний для радянських часів літальний апарат - Ан-2, сконструйований в 1946 році великим авіаінженера Олегом Антоновим. У музеї в Києві представлений лише макет цього літака, який в 11,5 рази менше оригіналу.

Повномасштабний варіант можна побачити в Лондоні, де йому знайшли дуже неординарне застосування: на крилі літака танцює балет і робить захоплюючі театральні постановки.

Але найцікавіше - цільове призначення Ан-2. Цей літак має близько 100 професій: військовий, зондіровщік атмосфери, сільгоспмашин, пасажирський, транспортний, поштовий, спортивний.

Літак «Руслан» перевозив 110 тонн сценічного обладнання. На цьому перемоги інженерної думки Олега Антонова не закінчуються. Йому належить літак «Мрія», який піднімав вантаж в 250 тонн, доставляючи матеріали на космодром «Байконур» для старту космічних ракет, і літак «Руслан», який перевозив сценічне обладнання Мадонни і Майкла Джексона.

В рамках експозиції музею Антонова можна побачити повне зібрання колекції «Ан-ів», зменшених в 50 разів. Антонову також належить геніальний винахід - надлегкі боб-сани з вуглепластика, які брали участь в Олімпійських іграх. А також - велосипед «Еней», який важить всього 5 кг.

Місце Пройти 900 метрів від станції метро «Святошин»

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку