Музей каналізації в Києві

Музей каналізації в Києві

Музей каналізації в Києві

Одягти каску і потрапити в справжню каналізацію. Побачити макет насосної станції і столітні насоси. Подивитися на двохсотлітню дерев'яну трубу, недавно виявлену на розкопках Андріївського узвозу, і предмети, якими колись прочищали труби ... Все це можна зробити в Музеї каналізації в Києві.


Під дзюрчання стічних вод почути голос в напівтемряві

Музей каналізації в Києві відкрили на честь 140-річчя «Київводоканалу» в жовтні 2012 року. У містичному напівтемряві ви почуєте про нічні горщиках, перше туалетах в Месопотамії і складних процесах очищення води. Ви надягнете каску і поринете в світ підземелля. Але перш ніж відправитися в музей, потонемо розклад екскурсій, які проводяться за попереднім записом.

Приміщення колишньої насосної станції

Музей знаходиться в цій каналізаційній шахті. У міру своєї діяльності співробітники «Київводоканалу» зібрали багато експонатів. Їх було шкода викинути, але ніде зберігати, - так і сформувався музей. На екскурсії по музею вам покажуть, як працює система каналізації в Києві. Ви також дізнаєтеся, чому не можна викидати всякий непотріб в унітаз. Вушні палички, тенісні м'ячі, передній міст від «Москвича» і свиняча туша вагою в центнер ... Кожен день з міського колектора витягають понад 9 тонн сміття!

Макет насосної станції та старовинні труби

Серед експонатів багато цікавого, але в тому числі і звичайні труби, які постраждали від газової корозії, насоси і старовинні хутра. Ви побачите предмети, якими колись прочищали каналізацію. І всю цю «принадність» ви зможете помацати руками, що заборонено в більшості музеїв. Все включено!

Адреса: Харківське шосе, 50а. Розклад: пн-пт з 8:00 до 17:00 за попереднім записом.

Місце Від метро «Дарниця» (вихід до вул. Попудренка): маршрутки: 45 (225), 45Д (225д) або автобус 45. До зупинки «Інститут хімії». 154 м пішки (за Інститутом хімії, перед мостом повернути праворуч. Територія 4-го району експлуатації каналізаційних мереж)

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку