Музей космонавтики в Києві

Музей космонавтики в Києві

Музей космонавтики в Києві

Побувати в кабіні корабля «Схід», призначеного для транспортування космонавтів. Побачити макет космічної станції «Мир» в стінах Музею космонавтики в Києві.


Унікальні експонати

Великі фонди музею стали надбанням групи ентузіастів-інженерів, які проектували кожен експонат власноруч. Фотографії перших супутників, макети повітряних кораблів, космічні костюми і ексклюзивний макет корабля «Восток», на якому літав Юрій Гагарін, розкажуть все про історію вітчизняної космонавтики.

Музей космонавтики в Києві має в розпорядженні цілу відеотеку фільмів про легендарних досягнення радянських і українських космонавтів, історії створення пострадянських космодромів.

Підкорення земної орбіти на борту космічної станції «Мир»

Зусиллями ентузіастів була відтворена атмосфера відомої орбітальної станції «Мир». Підкорила простори земної орбіти в 1986 році, вона була затоплена російськими вченими в південній частині Тихого океану. Єдине, що сьогодні нагадує про перемоги цього складного науково-дослідного комплексу, - унікальний макет в стінах Музею космонавтики. Він в точності відтворює структуру, системи життєзабезпечення і механізми роботи легендарного космічного проекту.

Корабель «Схід»

Стіни музею сповнені не тільки унікальними макетами, а й реальними космічними об'єктами. Один з них - транспортний корабель «Восход», який служив для транспортування космонавтів. Саме цей апарат вивів на орбіту знамениту космічну станцію, космонавти якої першими в світі здійснили політ без скафандрів.

Сьогодні можна побачити цей пристрій зсередини, познайомитися з його системою м'якої посадки і величезним парашутом.

Телефон: 406-81-37

Місце проведення г. Киев, проспект Перемоги, 37

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку