Музей науки і техніки Експериментаніум

Музей науки і техніки Експериментаніум

Музей науки і техніки Експериментаніум

Єдиний в Україні Музей популярної науки і техніки: малюк зможе побувати в ролі дослідника і спробувати заново відкрити закони гравітації, розгадати оптичний обман і влаштувати реактив-шоу у цій хімічної лабораторії!


Вперше в Україні відкрито Музей науки і техніки з інтерактивним підходом

За словами його творців, кращий спосіб пізнати навколишній світ - контактувати з ним. Тому кожен відвідувач може не тільки подивитися на виставку, а й провести свій власний експеримент в області механіки, молекулярної фізики, електрики, оптики і акустики.

Все екcпонати (а це понад 200 унікальних пристроїв) можна і потрібно чіпати, відчуваючи їх на міцність! «У цьому і полягає суть інтерактивного підходу, адже інакше дітям, так і дорослим, просто нецікаво ...», - розповідає засновник музею Оксана Главацька.

Перші Експеріментаріум підкорили Європу більше 20-ти років тому!

Лондон, Париж, Сан-Франциско і Копенгаген вже давно балують місцеву публіку можливістю метати грім і блискавку або Музей науки і техніки Експериментаніумвикликати виверження гігантського гейзера. Подібні експерименти з законами хімії, фізики та геології пропонує і київський «Експеріментаніум». Тут можна метати блискавки за допомогою плазмового кулі «Тесла», пускати парові кільця, використовуючи чудо-ящик «Вуда», і на власному досвіді переконатися, що знаменитий міст Леонардо да Вінчі дійсно створений без єдиного цвяха!

І на цьому список цікавих експериментів не закінчується! Розгадати цікаві головоломки, пройти заплутаний дзеркальний лабіринт, відкрити закони левітації, посидіти в кріслі з цвяхів ...

Місце Пішки від станції метро «Контрактова площа»: пройти підземним пішохідним переходом до виходу на вулицю Верхній Вал. Далі - йти в сторону зменшення нумерації будинків, повз Житнього ринку, до будинку № 2-а.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку