Музей пошти в Києві

Музей пошти в Києві

Музей пошти в Києві

Побачити химерні і незвичайні види поштового транспорту від старовинних волової упряжок до мотоциклів часів Другої світової війни, унікальні телеграфні журнали XIX століття і рідкісну колекцію поштових марок в стінах Музею пошти.


Унікальна колекція поштових раритетів XIX-ХХ століть

За майже 20 років свого існування Музей пошти в Києві зібрав рідкісну колекцію самих незвичайних поштових аксесуарів. Це поштові формуляри чиновників, письмове приладдя, марки, мундирні гудзики, поштові ящики. Є тут навіть рідкісні телеграфні журнали, історія яких налічує цілих 2 століття, і справжня сумка листоноші післявоєнних років.

Ексклюзивна фотовиставка поштового транспорту

У стінах музею можна побачити найдивовижніші фотографії поштових машин, починаючи від волової упряжок, військових мотоциклів і перших велосипедів. Особливою гордістю музею залишається величезна колекція поштових марок, починаючи від перших імперських примірників і закінчуючи роками незалежності України.

Місце проведення м. Київ, вул. Хрещатик, 22

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку