Музей телебачення

Музей телебачення

Музей телебачення

Побувати біля витоків вітчизняного телемовлення, «по цеглинці» відтворюючи нелегкий шлях від перших телевізорів до сучасних суперплоского екранів, в стінах дивного музею телебачення.


Музей телебачення на дні гігантського холу телецентру

Музей був відкритий до 55-річчя професійного телевізійного мовлення в будівлі телецентру з ініціативи співробітників Національної телекомпанії України.

В його стінах зберігається безліч телевізійних раритетів: фотографії, телевізійна техніка, нагороди та ордени, посвідчення та акредитації, водяна збільшувальна лінза і легендарні лампові телевізори.

Колекція перших радянських телевізорів

У стінах музею можна простежити за історією телемовлення останніх 65 років! Саме за цей період телевізори пройшли складний шлях від водних лінз і перших лампових апаратів до приголомшливих 3D екранів!

В СРСР перший телевізор буквально «підірвав» свідомість радянських людей! Це був прорив далеких 40-х років, коли це «чудо техніки» приймало цілих 3 канали, мало круглий екран форматом 4: 3 і максимальну гучність в 1 Вт! Назвали цю знахідку інженерної думки КВН, зібравши в одному імені ініціали всіх його творців В. К. Кенігсона, Н. М. Варшавського і І. А. Миколаївського.

Справжня студія найгарячіших політичних ток-шоу сучасності

Відвідувачі музею зможуть побувати в стінах відомої студії АСБ-1! Саме тут розгортаються розжарені дебати відомих політиків і державних діячів! А знизу - знімальний майданчик, режисерський пульт і звукорежисерська техніка.

Місце проведення Від ст. м. «Дорогожичі» пройти 500 м. по вул. Мельникова

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку