Музей води в Києві

Музей води в Києві

Музей води в Києві

Дізнатися таємниці артезіанської свердловини, побувати всередині мильної бульбашки, поспостерігати, як тануть льодовики і народжується дощ - в рамках експозиції самого незвичайного Музею води в Києві.


На руїнах старовинної вежі народився перший в Україні «водний музей»

Самий неординарний водний музей України символічно розташовується в підземеллі старовинної водонапірної вежі. Ця конструкція була головною «поіліцей» міста понад 140 років тому! Вона складалася з двох водонапірних веж висотою 20 метрів і підземного резервуару місткістю 110 тисяч відер! А це 1 млн. 350 тис. Літрів!

Автором цього шедевра був військовий інженер Аманд Струве. Хоча ім'я цього генія відомо не кожному киянину, але саме він Музей води в Києвівперше створив залізничний міст через Дніпро, перший електричний трамвай в Російській імперії і вуличне газове освітлення.

Інтерактивна музейна експозиція «три в одному»

Експозиція поєднує в собі риси музею, технічної виставки та навіть аквапарку! Музей води в Києві пропонує гостям побачити гігантський унітаз, побувати всередині мильної бульбашки, самостійно поміняти русло річки і викликати блискавку з громом! Це місце, де експонати виставки не приховані від відвідувачів за скляною стіною, а, навпаки, відкриті до експериментів! Тут можна пограти з живими рибками, створити гігантські мильні бульбашки і власноруч випробувати на міцність всі агрегати!

Місце Пішки 10-15 хвилин від станції метро «Майдан Незалежності»: вийти з метро і йти в бік Європейської площі до парку «Хрещатий». Музей знаходиться на території парку в будівлі Водно-інформаційного центру.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку