Національний художній музей України в Києві

Національний художній музей України в Києві

Національний художній музей України в Києві

Поглянути на оригінал картини «Козак Мамай» та раритетну ікону XII століття. А також побачити велику колекцію української графіки, якої більше 1,5 тисяч років, в стінах НХМУ.


Колекція музею налічує понад 40 000 експонатів і понад 100 років історії. Унікальне історичне будівлю музею, побудована в стилі неокласицизму, стало шедевром архітектора Владислава Городецького. В його стінах незабаром розмістився перший міський музей в 1899 році!

Національний художній музей України був створений на кошти знакових постатей української культури - Б. і В. Ханенків, Н. Терещенко, В. Хвойки, Н. Біляшівського. З їхньої подачі в стінах музею з'явилися шедеври українського живопису, скульптури і графіки від часів Київської Русі до сучасності!

Це козацькі портрети XVIII століття, народна картина «Козак Мамай», класичні твори живопису XIX століття, український авангард і мистецтво тоталітарної епохи ... Раритетна ікона XII століття - «Святий Георгій з житієм» Ця унікальна знахідка вітчизняних археологів стала «перлиною» музейної колекції! Твір мистецтва було знайдено київським вченим Г. Логвіним на початку 60-х років минулого століття, ставши подарунком всій світовій науці!

У стінах музею в Києві також представлені роботи таких метрів образотворчого мистецтва як графік Я. Гніздовський, основоположник абстракціонізму К. Малевича, художник М. Пимоненко.

Місце Від ст. м. «Майдан Незалежності» вийти на вул. Хрещатик і згорнути на вул. Грушевського

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку