Найсуворіша кочалка в світі на Гідропарку

Найсуворіша кочалка в світі на Гідропарку

Найсуворіша кочалка в світі на Гідропарку

Таку саркастичну характеристику спортзалу під відкритим небом в Гідропарку дало авторитетне видання Daily Mail. Замість боксерських груш тут б'ють по автомобільним шинам, а гантелі приварені до землі ланцюгами, щоб їх не вкрали. На тренажерах немає м'яких сидінь або пластикових ручок.


В Daily Mail спортмайданчик в Гідропарку називають українською відповіддю американському «Масл Біч» (Muscle Beach - пляж м'язів) - спортзалу на пляжі в Каліфорнії

«Качалка» створена в 70-х роках в центрі столиці

Її створили за задумом польського гімнаста Касміра Ягельського і професора математики Юрія Кука, і протягом останніх сорока років вона набула широкої популярності.

Більшість тренажерів виготовлені з металобрухту, автозапчастин і різних агрегатів

Замість боксерських груш тут б'ють по автомобільним шинам, а гантелі приварені до землі ланцюгами, щоб їх не вкрали. На тренажерах немає м'яких сидінь або пластикових ручок. Іржаві запчастини, зварені разом і пофарбовані в блакитний колір, знаходяться просто на відкритому повітрі. Тому є шанс, що під час тренування ви не тільки спітнієте, але і промокнете під дощем.

"Все, що вас тут оточує, більше нагадує смітник, ніж фітнес-центр", - пишуть в Daily Mail. Можливо, "качалці" не вистачає розкоші, але тут є і очевидні переваги, наприклад, цей майданчик безкоштовна і відкрита для всіх, додають там же.

Місце проведення Київ, Гідропарк

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Садовый трактор Husqvarna в Техникс Маркете  /  Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  / 
Повернутись до початку