Океанаріум в Києві

Океанаріум в Києві

Океанаріум в Києві

Пройти по унікальному підводному тунелю, побачивши таємничих мешканців морських глибин - від черепах і скатів до найнебезпечніших водних хижаків - акул і піраній. А також загадати бажання біля басейну з золотими рибками, погладити дитинчат крокодила і зловити за хвіст великого японського краба в стінах київського океанаріуму.


На борту піратської шхуни

Переступивши поріг київського океанаріуму, ви потрапите в світ, де діє піратський закон. На вході вас зустріне досвідчений матрос, щоб супроводити на борт затонулого піратського корабля. За хиткому містку вам належить піднятися на потоплене дерев'яне судно. Крізь його ілюмінатори відкриється все багатство коралової експозиції і морських глибин.

Наступне випробування - підводний тунель на глибині 2-х метрів

Всього лише 8-сантиметрова скло буде відокремлювати гостей від 200 видів акваріумних риб - від небезпечних хижаків до медуз, креветок, восьминогів і морських їжаків. На відстані витягнутої руки можна побачити найнебезпечнішу покровительку морського дна - рифову акулу. А зовсім поруч пропливають риби-собаки і крилатки, тільки за безневинними назвами і нешкідливою зовнішністю ховаються самі отруйні морські мешканці в світі.

Екзотичний відкритий басейн зі скатами і черепахами

Остання новинка в стінах київського океанаріуму - окремий зал з морськими скатами, акулами і черепахами. Тут можна не тільки поспостерігати за їх поведінкою, але і взяти участь в годуванні. Співробітники водного комплексу з власних рук годуватимуть найнебезпечніших хижаків водного світу. Закінчиться підводне подорож в залі «Морська казка». Тут кожен відчує себе повноправним мешканцем Амазонії, де в первозданному вигляді плавають золоті рибки, чекають своїх жертв хижі піраньї, а на дні причаївся рідкісний японський краб неймовірних розмірів.

Місце вул. Малятко, 3, ТЦ «Дитячий світ»

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку