Пішохідна екскурсія, По дорозі визволителів Києва

Пішохідна екскурсія, По дорозі визволителів Києва

Пішохідна екскурсія, По дорозі визволителів Києва

Прогулянка по мальовничих місцях, оповитий військовою історією. Вам стануть відомі нові факти про Другу світову війну, ви побачите місця, що збереглися з того часу. До цього вони були приховані радянською владою.


Те, що сталося нещодавно, тепер виглядає зовсім інакше. Найтрагічнішою сторінкою історії минулої війни стала оборона Києва. Ви познайомитеся з спорудами, де солдати захищали місто - це «лінія Сталіна». Побудована в тридцяті роки, вона була системою оборонних споруд, невидимих ​​комунікацій і лісових дотів.

Екскурсія починається в селі Нові Петрівці, з Лютержского плацдарму. Ви будете йти пішки по польовій дорозі до струмка Мощунка. Це по-справжньому мальовниче місце. Тут ви зможете відпочити в затишній альтанці. Потім вас чекає ліс в Пущі-Водиці зі своїми таємницями і красивою природою, а також спогадами про війну.

Не забудьте одягнутися і взутися зручно, прихопіть з собою бутерброди і чай, а також гарний настрій.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку