Перевернутий будинок з 80-х

Перевернутий будинок з 80-х

Перевернутий будинок з 80-х

Посидіти на стелі і спробувати полежати на ліжку, яка стоїть над головою. Чи не наступити на люстру, побачити ностальгічну меблі 1980-х років і перевернути свідомість при відвідуванні «Дому-перевертня».


Перевернутий будинок з 80-х

Сам будинок і всі предмети в ньому перевернуті: стіл на стелі, а Люст біля ваших ніг. Але це ще не все! Потрапляючи в будинок, ви не тільки потрапляєте в перевернуте простанство, але ще і в минуле - тому що всі предмети інтер'єру в будинку родом з 80-х років. У просторі близько 80 квадратних метрів. На двох поверхах розташувалася дитяча, кімната батьків, кухня, санвузол, два корірода, невеликий горище.

Предмети радянського побуту

Ви побачите старенький телевізор «Електрон», подільську швейну машинку, радіоприймач «Маяк», пилосос «Буран», Перевернутий будинок з 80-хпрогравач для платівок, дерев'яного орла і обов'язковий атрибут радянської квартири - фарфоровий набір «Рибки» в серванті. Автори проекту стверджують, що закріпили все надійно і на швейній машинці під стелею можна навіть повиснути. Щоб було повне відчуття житлового будинку, організатори збираються приклеїти двох тарганів.

Для одних це буде переворот свідомості з ностальгією в душі, ну а для тих, хто не застав ті часи - екскурс в минуле і відкриття чогось нового.

Місце Добиратися зручно від станції метро «Петрівка». Звідти кожні півгодини їздить фірмовий безкоштовний автобус «Блокбастера».

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку