Скульптура історія кохання італійця й українки

Скульптура історія кохання італійця й українки

Скульптура історія кохання італійця й українки

Сфотографуватися на пам'ять у скульптури, присвяченій закоханим: 90-річному італійському військовополоненому Луїджі Педутто і українці Мокрини Юрзук, яка була вивезена на примусові роботи. Вони вперше зустрілися в австрійському таборі для військовополонених в 1943 році, провели разом два роки, але втратили контакт після закінчення війни.


Знайомство в австрійському таборі для військовополонених в 1943 році

Італійський військовополонений Луїджі Педутто і українка Мокрина Юрзук, яка була вивезена на примусові роботи вперше зустрілися в австрійському таборі для військовополонених в 1943 році. Вони провели разом два роки, але втратили контакт після закінчення війни. Завдяки телепередачі «Жди меня» в 2004 році вони знову знайшли одне одного і підтримували зв'язок до самої смерті Луїджі.

У італійця є син, 15 років тому він став вдівцем. Після цього Луїджі вирішив розшукати свою першу любов, яку так і не зміг забути. Жінка в той час жила в Дніпропетровській області. У неї двоє дітей, а чоловік помер 20 років тому.

Після зустрічі в ефірі передачі Луїджі приїжджав до улюбленої щороку. Вона ж була в Італії всього один раз, але переїжджати не захотіла.

У свої 90 років Мокрина отримала пропозицію руки і серця

«Це було перший раз в моєму житті, коли я дізнався, що таке любов» - так Луїджі описав свої почуття до українки. «Коли я дізнався, що нам з Мокриною поставлять пам'ятник, я плакав. Це важлива подія в нашому житті »- сказав Луїджі.

90-річний Луїджі Педутто був присутній на відкритті пам'ятника, а ось Мокрина пропустила захід через хворобу. Замість жінки приїхали її внучки. Українка кілька разів їздила до Луїджі в Італію, а італієць щорічно приїжджав провідати свою подругу в Україні. Більш того, Луїджі навіть подумував придбати будинок неподалік від коханої.

7 травня 2013 року в Києві урочисто відкрили новий пам'ятник у парку Хрещатий, навпаки Моста закоханих, який з'єднує цей парк з Маріїнським. Скульптуру назвали «Історія кохання». Автори пам'ятника - скульптори Григорій Костюков і Олександр Моргацький.

Місце проведення Київ, парк Хрещатий, біля Моста закоханих

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку