Культура и искусство

Новости культуры и искусства города Киева

Художникам столиці вручать премію Київ

Художникам столиці вручать премію Київ

24 травня в музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва відбудеться церемонія вручення мистецької премії "Київ". Переможцям вручать диплом, нагрудний знак і грошову премію в розмірі 25 тис.грн з міського бюджету.

22 мая 2017 в 20:15 - Культура и искусство

У Києві створюють Музей монументальної пропаганди СРСР

У Києві створюють Музей монументальної пропаганди СРСР

Музей монументальної пропаганди СРСР створять в одному з павільйонів ВДНГ під відкритим небом. Його відкриття заплановано на листопад. У музеї розмістять пам'ятники радянської архітектури, що потрапили під декомунізацію. Керівники проекту запевняють, що виставка буде функціонувати за кошти приватних інвесторів.

22 мая 2017 в 20:07 - Культура и искусство

Перший мурал року з`явився на київській багатоповерхівці

Перший мурал року з`явився на київській багатоповерхівці

У Печерському районі Києва на будинку на вул. Московська, 36 з'явився новий мурал, на якому зображений хлопчик, що сидить на березі моря. Це перша робота в цьому році в рамках проекту ArtUnitedUs.

22 мая 2017 в 17:49 - Культура и искусство

Київ зібрав майстрів та прихильників тату творчості

Київ зібрав майстрів та прихильників тату творчості

У Києві на ВДНГ відкрився щорічний міжнародний фестиваль "Tattoo Collection". Захід має на меті показати українцям, що тату – це не стереотипна "зеківська наколка", а один з видів творчості на людському тілі.

21 мая 2017 в 15:09 - Культура и искусство

У столиці стартує фестиваль дитячого кіно

У столиці стартує фестиваль дитячого кіно

В столичному кінотеатрі "Кінопанорама" (вул. Ш. Руставелі, 19) відбудеться відкриття Міжнародного дитячого кінофестивалю KidsMovieFest. На ньому будуть представлені фільми більш ніж з 13 країн світу. Фестиваль триватиме всі вихідні.

20 мая 2017 в 14:38 - Культура и искусство

Київрада попросить Кабмін надати театру "Золоті ворота" статус академічного

Київрада попросить Кабмін надати театру "Золоті ворота" статус академічного

На пленарному засіданні Київської міськради депутати прийняли рішення звернутися до Міністерства культури України щодо надання театрально-видовищного закладу культури "Київський експериментальний театр" Золоті ворота "статусу академічного. Рішення підтримали 88 депутатів.

19 мая 2017 в 00:20 - Культура и искусство

Київ прикрасять десять нових Муралів

Київ прикрасять десять нових Муралів

Художник Рустам Салемгараев закінчує роботу над першим в цьому році Мураль "Хлопчик і море", який прикрашає будинок №36 по вул. Московській. Всього планується виконати близько десятка нових картин. Про це стало відомо з повідомлення куратора художніх проектів, який привозить до Києва знаменитих вуличних художників з усього світу для створення малюнків, Гео Лерос в Facebook.

14 мая 2017 в 13:17 - Культура и искусство

Столиця готова до проведення Євробачення

Столиця готова до проведення Євробачення

Київ виконав зобов'язання перед організаторами "Євробачення" і готовий до проведення міжнародного пісенного конкурсу. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

4 мая 2017 в 22:31 - Культура и искусство

Театр імені Івана Франка

Театр імені Івана Франка

Творча еліта України завжди вважала за честь зіграти на сцені театру Івана Франка. Тут неодноразово були поставлені твори Лесі Українки, Івана Котляревського, Тараса Шевченка і, звичайно ж, самого письменника. На сцені часто грають не тільки українську, а й світову класику - тут оживають драми Шекспіра, Софокла і Достоєвського, комедії Шиллера, Чехова і Мольєра.

4 мая 2017 в 20:25 - Культура и искусство

Театр студія Чорний квадрат

Театр студія Чорний квадрат

Театр «Чорний квадрат» - самобутній креативний союз. Він об'єднує навколо себе талановитих, згуртованих і відданих своїй справі людей, а також вміло комбінує в собі різні формати і напрямки: студію імпровізації, тренінговий центр, дитячий театр.

4 мая 2017 в 20:23 - Культура и искусство

Київський Молодий театр

Київський Молодий театр

Побачити на одній сцені Остапа Ступку і Ірму Вітовську, поплакати під час сумної сцени і подивитися добру казку з дітьми. Все це можна зробити під час відвідування Київського академічного Молодого театру. Сьогодні в репертуарі трупи 45 вистав, для яких задіяні 60 акторів. Варто відзначити, що керівник колективу Андрій Білоус входить в десятку найбільш впливових українських театральних режисерів.

4 мая 2017 в 00:15 - Культура и искусство

Мурал Конвалія в Києві

Мурал Конвалія в Києві

Стріт-арт із зображенням жінки в вишиванці, присвячений українській поетесі Лесі Українці. Картина прикрашена гілкою конвалії в знак того, що художника надихнув однойменний вірш відомої письменниці. Побачити мурал можна неподалік від «Золотих воріт». Його створення зайняло 14 днів.

4 мая 2017 в 00:02 - Культура и искусство

Мурал, портрет Сергія Нігояна

Мурал, портрет Сергія Нігояна

Портрет учасника Революції гідності був відображений на стіні житлового будинку влітку 2015 року. Особливість графіті в тому, що художник «намалював» його за допомогою будівельних інструментів, знімаючи шари старої штукатурки з цегляної кладки.

3 мая 2017 в 23:54 - Культура и искусство

Мурал Український святий Георгій

Мурал Український святий Георгій

Казковий мурал біля Пейзажної алеї зображує козака з соколиного головою, який бореться зі змієм. Згідно авторської задумом, воїн символізує український народ, а змій - все горе і перешкоди, яким протистоїть країна. Масштабна картина займає близько 150 кв.м простору, а на її створення пішло 70 літрів акрилової фарби.

3 мая 2017 в 23:53 - Культура и искусство

Музей сучасного образотворчого мистецтва в Києві

Музей сучасного образотворчого мистецтва в Києві

Побачити картини забутих легенд українського образотворчого мистецтва і доторкнутися до наймасштабнішої колекції вітчизняного живопису і скульптури ХХ - початку ХХІ століть в стінах Музею сучасного образотворчого мистецтва.

3 мая 2017 в 23:45 - Культура и искусство

Театр юного глядача

Театр юного глядача

У центрі Києва, на одній з вуличок Печерська, знаходиться Театр юного глядача. Він створений для діток і не тільки. У постановках для самої юної аудиторії укладена мудрість, справедлива по відношенню до всіх поколінням: потрібно вміти по-дитячому безпосередньо радіти життю у всіх її проявах. Саме цю місію і несе театр глядачам вже багато років.

3 мая 2017 в 23:41 - Культура и искусство

Незалежна сцена Києва

Незалежна сцена Києва

Чому саме цей театр? Тому що він некомерційний і народився завдяки амбіціям особливу людину. У Києві Влада Троїцького знають буквально всі - він заснував центр сучасного мистецтва «Дах», виступив режисером більшості постановок і дав старт 2 музичним етно-проектів - «ДахаБраха» і «Dakh Daughters». Це, звичайно, одна тисячна всієї історії, тому далі докладніше.

3 мая 2017 в 21:31 - Культура и искусство

Артпричал, художня галерея під відкритим небом

Артпричал, художня галерея під відкритим небом

Серед безлічі креативних просторів столиці АртПРІЧАЛ займає особливе місце. Це улюблена локація художників, шанувальників кіно, цінителів неординарних театральних робіт, одним словом, всієї різноманітної творчої тусовки Києва. Це місце, де можна відпочити душею, побачити ексклюзивні роботи, доторкнуться до світу мистецтва.

3 мая 2017 в 21:28 - Культура и искусство

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Доставка еды на дом по городу  /  Правила перевозки пассажиров в такси  /  В Киевэнерго придумали оправдание, почему киевляне без горячей воды  /  Под Киевом в доме прогремел взрыв  /  Making an essay  /  Тонирование автомобиля. Ответы на задаваемые вопросы.  /  Как происходит доставка ролов в городе  / 
Повернутись до початку