Нобель, Головна літпремія в світі

Нобель, Головна літпремія в світі

Нобель, Головна літпремія в світі

Litfac запрошує всіх шанувальників літератури взяти участь в обговоренні найвідомішою премії в світі. Зустріч буде проходити в кращій сучасній бібліотеці столиці Botan.


Альфред Нобель захопився літературою ще в юності і не втратив до неї інтерес до кінця життя. У його бібліотеці було величезне число книг на різних мовах. В останні роки свого життя він навіть пробував писати фантастику. Література стала четвертою преміальної областю, згаданої в його заповіті. Нобелівська премія в області пера була присуджена 109 раз 113 лауреатам в період з 1901 по 2016 рік. З 2016-му премія була віддана Бобу Ділану за створення нових поетичних виразів в рамках американської традиційної пісні. Ви напевно читали твори її володарів: Рабіндраната Тагора, Пабло Неруди, Ернеста Хемінгуея, Джона Стейнбека, Габріеля Гарсіа Маркеса, Альберта Камю.

На засіданні літературного клубу
поговорять про «модних» нобелівських тенденції;
спробують пояснити успіх Унсет, Шолохова, Моммзена, поряд з невдачами Толстого і Вульфа;
розкажуть про найпрестижніших світових літературних преміях і гучних скандалах;
обговорять шанси українських драматургів на шведську прихильність;
дадуть прогноз по претендентам на золоту медаль, диплом і грошовий чек на 1,37 млн ​​дол.
Для учасників Botan club захід безкоштовне. Організатори рекомендують не забувати про попередню реєстрацію, тоді вартість лекції буде 200 грн. Вартість при оплаті на місці - 250 грн.

Місце проведення
Київ, вул. Воздвиженська, 9-19, бібліотека Botan, 044-22-700-51

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку