Столиця готова до проведення Євробачення

Столиця готова до проведення Євробачення

Столиця готова до проведення Євробачення

Київ виконав зобов'язання перед організаторами "Євробачення" і готовий до проведення міжнародного пісенного конкурсу. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА).


"Ті зобов'язання, які місто взяло на себе, ми виконали на всі 100%. Всі зобов'язання, які ми мали перед організаторами конкурсу - територія у МВЦ, під'їзні шляхи, безпеку, фан-зони - ми виконали повністю", - запевнив мер Києва Віталій Кличко.

Кличко нагадав, що на проведення пісенного конкурсу столиця виділила 200 млн грн, не рахуючи інвестицій в інфраструктуру міста.

"Це нові парки, сквери, вся територія біля арени. Ми вклали кошти в наше місто." Євробачення "закінчиться, а це залишиться киянам. Але не можна оцінити грошима медіа-ефект для міста від" Євробачення ". Весь світ буде дивитися трансляцію з Києва , вже приїхало багато гостей ", - сказав мер.

За словами Віталія Кличка, завтра після ремонту відкриють станцію метро "Лівобережна".

"І ми будемо раді почути всі коментарі. Всі зауваження, які робили до цього, були враховані", - зазначив міський голова.

Також місто приділяє увагу створенню умов для пересування людей з особливими потребами та організації безбар'єрного простору.

"Будь-яке будівництво, нові об'єкти не вводяться в експлуатацію, якщо там не враховано норми, які дають можливість пересуватися людям з обмеженими можливостями. Це одне з ключових вимог. Ми працюємо з організаціями, які стежать за цим. Можу запевнити, що це не тільки питання "Євробачення", це один із напрямів розвитку нашого міста ", - підкреслив Віталій Кличко.

Мер також зазначив, що до "Євробачення" в Києві почали встановлювати нові сміттєві баки європейського зразка.

"На заході сміттєві баки закопують під землю. А зверху стоїть невелика урна. У нас вже є 50 таких баків, до кінця року встановимо ще 250, в наступному році - 1 000", - зазначив він.

Віталій Кличко сказав, що одним з пріоритетів є допомога іноземним гостям орієнтуватися в місті. Саме для цього столична влада ще рік тому почали проведення курсів англійської мови Capital English для митників київських аеропортів, патрульної поліції і служби 102.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку