Золоті ворота - театр, а не музей

Золоті ворота - театр, а не музей

Золоті ворота - театр, а не музей

Театр «Золоті ворота» - один з наймолодших театрів Києва, його історія налічує 35 років. Названий він на честь відомого київського архітектурного пам'ятника.


Як все починалося

Фундатором і першим художнім керівником став відомий режисер, професор Валерій Пацунов. Він зміг зібрати команду молодих акторів і прищепити любов до експериментів, яка характерна для театру. Легендарний київський експериментальний театр приєднався до нього ще в 2003 році. З цього часу він став одним з найулюбленіших місць для приємного вечора з компанією друзів або поодинці. Подобається це місце не тільки жителям і гостям Києва, а й більшості журі на багатьох тематичних конкурсах. На найпрестижнішому в світі Единбурзькому (Великобританія) міжнародному фестивалі «Золоті ворота» отримали 5 зірок.

З 2014 «Золотими воротами» управляє нова команда з амбітним режисером Стасом Жирковим.

Принципи і правила

Після того, як пост керівника зайняв Стас Жирков, з'явилися нові пріоритети і ідеологія. Новий сезон трупа зустріла вже з Золоті ворота - театр, а не музейновим девізом - театр, а не музей. А головним правилом тепер є принцип відкритості. Адміністрація завжди рада новим поглядам на спектаклі, експериментів і всіляко підтримує молодих режисерів. Для того, щоб на сцені поставили п'єсу, автору варто подати заявку на сайті. Крім сучасної драматургії, «Золоті ворота» активно співпрацюють з іншими інстанціями, роблять спільні проекти.

Тут встигли зіграти Ніна Матвієнко, Антін Мухарський, Римма Зюбіна, Валентин Шестопалов і інші. А на сцені ставили О.Пушкіна, Ліну Костенко, Альбера Камю, Ф. Достоєвського, Віктора Гюго.

«Золоті ворота» продовжують співпрацю з Театром переселенців і німецьким режисером Георгом Жено.

Освітня програма «Золоті ворота»

Театр займається не тільки постановкою спектаклів. Він влаштовує відкриті лекції, кіноперегляди та зустрічі глядачів з акторами. Одним з важливих проектів - open_mind_студент. Це проект, який дає можливість студентам творчих вищих навчальних закладів спробувати себе на професійній сцені. Адміністрація на чолі зі Стасом Жаркова відбирає кращі сценарії, щоб показати їх потім людям. Постійно діє сайт, де оновлюється інформація, розклад і новини, а ще тут кожен бажаючий може залишити відгуки для поліпшення роботи театру або рецензію на виставу.

Місце Доїхати до метро "Хрещатик" (верхній вихід до вул. Інститутська), театр знаходиться в підвальному приміщенні у дворі житлового будинку

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку