Київський центр Ваше Здоров`я запрошує в зал ЛФК

Київський центр Ваше Здоров`я запрошує в зал ЛФК

Київський центр Ваше Здоров'я запрошує в зал ЛФК

Центр руху і відновлення "Ваше Здоров'я" запрошує жителів Києва відвідати зал лікувальної фізкультури та масажний кабінет, які відкрилися на його базі. Фахівці центру проведуть необхідні діагностичні заходи і порекомендують пацієнтам відновну терапію.


На основі діагностики, проведеної лікарями центру, призначається профілактика, лікування або комплекс фізичних вправ. Заняття в залі ЛФК проводить досвідчений інструктор. Консультації в "Ваше Здоров'я" проводять: ортопед-травматолог, невролог, реабілітолог та сурдолог.

Профілактичний, відновлювальний, лікувальний або реабілітаційний масаж, які входять в програму масажного кабінету, також призначаються після оцінки стану пацієнта.

"Ваше Здоров'я" виготовляє індивідуальні ортопедичні устілки для взуття. Для їх призначення в центрі проводиться комп'ютерна діагностика стопи.

Програма заходів включає лікувальну фізкультуру для дітей. Заняття допомагають формувати поставу, зміцнювати м'язовий корсет, сприяють коригуванню деформації стоп. ЛФК сприяють стабільності вестибулярного апарату, розвитку моторики і координації.

Комплекс ЛФК для дорослих дозволяє позбутися від болю в спині, робить позитивний вплив на поставу, тазові кістки, хребет, прискорює посттравматичних і та післяопераційну реабілітацію. Пацієнти вчаться боротися з такими проблемами, як радикуліт, міжреберна невралгія і міжхребетні грижі.

У центрі проводяться заняття з пілатесу, який сприяє витривалості, гнучкості, має загальнозміцнювальну дію на організм. Учні вчаться контролювати тіло, домагатися правильної активації м'язів. Завдяки пілатесу поліпшується робота внутрішніх органів, посилюються обмінні процеси, відновлюється дихання.

Гімнастика і пілатес для вагітних, які також проводять інструктори "Вашого Здоров'я", призводять організм в тонус, забезпечують рухливість і еластичність суглобів, позбавляють від набряків, болю в попереку, ногах і спині, перешкоджають розвитку варикозу.

Фахівці центру складають індивідуальні програми харчування. Пробне заняття в центрі не вимагає оплати.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку